×

W zbrodnię 4 noworodków zamieszana była nie tylko matka i ojciec. Zatrzymano kolejne osoby

W sprawie zamordowanych noworodków z Ciecierzyna zatrzymano dwie osoby – 60-letniego Arnolda W. i 56-letnią Halinę W., którzy są rodzicami Dawida W., konkubenta Aleksandry J. Kluczborska prokuratura ma im przedstawić zarzuty, które są ściśle związane są z zabójstwem dzieci, do których miało dojść w latach 2003-2008.

Rodzice konkubenta Aleksandry J. mieszkają w tej samej miejscowości co para – zaledwie kilka domów dalej

Do opinii publicznej nie dotarły jeszcze żadne informacje na temat szczegółowego zatrzymania, a sam rzecznik prokuratury informuje, że wszelkie informacje będą podawane przez śledczych w dniu dzisiejszym.

Przypomnijmy, że w połowie grudnia w miejscowości Ciecierzyn dokonano przerażającego odkrycia. Na jednej z posesji znaleziono zwłoki noworodka

Zatrzymano w tej sprawie Aleksandrę J., która od razu przyznała się do winy. Nie chciała składać żadnych wyjaśnień. Jedynie powiedziała, że do tych decyzji czuła się zmuszana przez męża, który nie chciał mieć więcej dzieci. Gdy 27-latka zachodziła w kolejne ciąże, mówił jej także, aby nie zgłaszała tego do żadnych władz, a dzieci miała rodzić w domu.

W ciągu pięciu ostatnich lat na świecie pojawiło się czworo dzieci. Zostały one uduszone za pomocą torby foliowej, a następnie spalone w piecu lub zakopane na podwórku. Dawid W. nie przyznaje się do winy, jednak i jego sąd zatrzymał w areszcie. Zarówno jemu jak i matce dzieci grozi dożywotnie pozbawienie wolności.

Czekamy na dalsze fakty tej bestialskiej historii

Polecane

Może Cię zainteresować