×

Po latach obżarstwa zdecydowała się na krok, który miał ogromny wpływ na jej aktualne życie

34-letnia Christian „CeCe“ Hill odkąd pamięta zawsze borykała się z nadwagą. Pielęgniarka z Orlando na Florydzie miała przez to problemy w szkole, ponieważ dzieci drwiły z niej i wyśmiewały jej problem związany z jedzeniem.

Przez te doświadczenia dziewczyna nabawiła sie depresji i nawet, gdy dorosła miała problemy z odżywianiem. CeCe była bardzo samotna, a bezpiecznie czuła się jedynie za ekranem swojego komputera, przed którym siedziała godzinami i przenosiła się w świat gier komputerowych. Dochodziła nawet do momentu, gdy wypijała 12 butelek coli dziennie, jadła pizzę, smażonego kurczaka, ciasta i fast-foody. W końcu jej konto zostało zawieszone, ponieważ moderator, obawiając się, że kobieta poświęca na to całe swoje życie, zablokował jej możliwość czynnego udziału w grach.

Tylko jadłam i grałam. Na tym oparte było moje życie i dlatego właśnie tak to się skończyło.

Christian „CeCe“ Hill (1)

Moment zwrotny był na wakacjach, gdy zaklinowała się w zjeżdżalni i aż pięciu mężczyzn musiało ją z niej wyciągać. To było największe upokorzenie w jej życiu.

Jej waga zaczęła komplikować jej życie i pracę. Nie miała siły na to, aby opiekować się pacjentami, a ubrania musiała kupować tylko przez Internet, bo w żadnym stacjonarnym sklepie nie było takich rozmiarów.
Christian „CeCe“ Hill (2)

W parku rozrywki odmówiono jej skorzystania z jednej z atrakcji, ponieważ CeCe była za ciężka…

Doszła do momentu, w którym zdecydowała się na chirurgiczne zmniejszenie brzucha i usunięcie 6 kilogramów nadmiaru skóry. W ciągu miesięcy jej waga drastycznie spadła o 74 kilogramy. CeCe dokumentowała swoją przemianę i dzieliła się nią z ludźmi w sieci, aby zmotywować innych do działania.
Christian „CeCe“ Hill (3)

Mimo, że straciła sporo kilogramów, nie czuła się jeszcze dobrze sama ze sobą. Miała także efekt jojo i przybrała 25 kilogramów. Wpadła przypadkiem na pomysł, aby zacząć ćwiczyć taniec na rurze. Zapisała się na kurs i systematycznie na niego chodziła.

Oczywiście pierwszego dnia czułam się bardzo nieswojo w otoczeniu kobiet. Nosiłam krótkie szorty, co także mnie odrobinę onieśmielało. Ale każda dziewczyna była tak sympatyczna, że atmosfera była naprawdę cudowna i nigdy nie czułam się tak dobrze.

CeCe znalazła swoją pasję i zaczęła się w niej realizować. Dieta także zaczęła mieć dla niej znaczenie. Ćwiczyła codziennie przez dwie godziny i dziś waży tylko 99 kilogramów i nosi rozmiar 44.
Christian „CeCe“ Hill (4)

Już nie czuję się tak, jakby moje życie przelatywało mi przez palce. Czuję się silna i chcę, aby inne kobiety wiedziały, że sport może wiele zmienić. Wystarczy znaleźć coś, co Cię interesuje.

Christian „CeCe“ Hill (5)

Polecane

Może Cię zainteresować