×

Chłopiec rozpaczliwie próbuje obudzić rodziców. Zupełnie nie reagują na jego wołanie

Do sieci trafiło przerażające nagranie z miejskiego autobusu. Widać na nim małego chłopca, który próbuje zwrócić uwagę rodziców, kompletnie odurzonych przez narkotyki. Rozpoczęły się poszukiwania skrajnie nieodpowiedzialnych opiekunów.

Rodzice są nieprzytomni

Ciężko ze spokojem obejrzeć to nagranie. Widzimy na nim około 4-letniego chłopca, który próbuje obudzić swoich rodziców. Maluch co chwilę powtarza „This is our stop”, czyli „To jest nasz przystanek”, ale kompletnie odurzeni narkotykami rodzice nie reagują.

Nieprzytomna matka ma problem nawet z siedzeniem i co chwile pochyla się w stronę chłopca. Ojciec, z którym nie ma żadnego kontaktu, stoi obok miejsca chłopca i prawie cały czas przechyla się do przodu. W niektórych momentach nagrania widać, że rodzice drapią się po twarzy. To jeden z objawów chronicznego nadużywania opioidów, między innymi heroiny.

I feel so bad for the little kid. from r/tooktoomuch

Próbują pomóc chłopcu

Nie wiadomo, czy autor nagrania powiadomił o sytuacji odpowiednie służby. Jednak internauci doszli wspólnie do wniosku, że wideo powstało w Camden, New Jersey w Stanach Zjednoczonych. W sieci rozpoczęła się akcja poszukiwania rodziców i próby pomocy chłopcu.

Jeżeli kiedykolwiek będziecie świadkami podobnej sytuacji, nie wahajcie się z udzieleniem pomocy.

Może Cię zainteresować

zamknij