×

Mama Roksany Węgiel szczerze o chłopaku córki. Jej słowa mogły zaboleć 14-latkę

Roksana Węgiel ma na zaledwie 14 lat, a swoją biografią mogłaby obdarować niejedną starszą koleżanka. I choć prężnie rozwija swoją karierę muzyczną, w tym wszystkim odnajduje jeszcze czas dla swojego chłopaka. Chłopaka, o którym w najnowszym wywiadzie dla „VIVY!” powiedziała nieco więcej. Kim więc jest chłopak Roksany Węgiel i co zdradziła na jego temat artystka?

Chłopak Roksany Węgiel

Chłopak młodej wokalistki to 15-letni Daniel Yastremski. Chłopiec o amerykańsko-białoruskich korzeniach to także piosenkarz. Nastoletnia para poznała się tuż przed Eurowizją Junior 2019, na której z resztą oboje wystąpili – Daniel reprezentował Białoruś. Wkrótce potem młodzieniec napisał do Roksany na mediach społecznościowych. Młodzi wokaliści polubili się do tego stopnia, że już w grudniu spotkali się w Warszawie, a świąteczną randkę udokumentowali na swoich profilach w mediach społecznościowych. Niemal natychmiast między nimi zaiskrzyło.

Daniel skontaktował się ze mną poprzez media społecznościowe. Wszyscy uczestnicy konkursu tak robili. Chcieliśmy się poznać, zanim zaczniemy konkurować ze sobą na Białorusi. I  tak od słowa do słowa zorganizowaliśmy z Danielem w Internecie podwójną transmisję na żywo – powiedziała

Od tamtego momentu Daniel spotyka się z Roksaną regularnie. Postanowili nawet połączyć siły i nagrali razem duet na debiutancką płytę nastolatki. Nastolatki, która najwyraźniej zakochała się po uszy.

Daniel mieszka na Białorusi. I to właśnie on sprawił, że w końcu zrozumiałam, co to znaczy mieć motyle w brzuchu. Spotykamy się w Polsce, w Warszawie. Daniel często do mnie przyjeżdża, bo cały czas jestem w rozjazdach. Nie jest łatwo, ale nawet gdybyśmy mieszkali blisko siebie, spotykalibyśmy się z taka samą częstotliwością – powiedziała w VIVIE! wokalistka

Zwykłe zauroczenie czy miłość na zawsze?

To pytanie, na które chyba nikt nie zna odpowiedzi. Odpowiedzieć na nie postarała się jednak sama mama Roksany Węgiel.

Spotykają się głównie podczas koncertów. Nie traktujemy Daniela jak przyszłego zięcia. To jest bardzo młodzieńcza miłość – mówiła mama gwiazdy w rozmowie z „Party”

Oczywiście zdarza się, że ta młodzieńcza miłość bywa najsilniejsza i przetrwa całe życie. Myślicie, że tak będzie w przypadku Roksany i Daniela?

Może Cię zainteresować

zamknij