×

Chciał umówić się z 12-latką. Prosił, żeby przyszła bez rajstop

Przez ponad dwa miesiące sam dostarczał dowodów przeciwko sobie. 45-latek chciał umówić się z 12-latką. Prosił, żeby przyszła na spotkanie bez rajstop i w konkretnej bieliźnie.

Chciał umówić się z 12-latką

45-latek przez ponad dwa i pół miesiąca korespondował z „12-latką”, a przynajmniej tak sądził. Mężczyzna, przekonany o tym, że koresponduje z dzieckiem, próbował umówić się z dziewczynką na seks. Do spotkania miało dojść 3 maja w mini ZOO w Lubinie.

Prosił, aby przyszła na spotkanie bez rajstop, w sukience i w konkretnej bieliźnie

– relacjonował „Gazecie Wyborczej” Alex, jeden z łowców pedofilów.

W rzeczywistości mężczyzna korespondował z jednym z łowców pedofili, o czym oczywiście nie wiedział. Pisał, że chce całować usta i sutki dziewczynki, a także  pieścić jej piersi i miejsca intymne. Zboczeniec wpadł w zastawione sidła, a próbując uwieść rzekomą 12-latkę, sam dostarczał dowodów na swoją przestępczą działalność.

Jednak 3 maja zboczeniec nie stawił się w wyznaczonym miejscu. Wysłał „dziewczynce” wiadomość, że dzień wcześniej „popił z bratem i jest niedysponowany”.

Kiedy nie zjawił się w umówionym miejscu odwiedziliśmy, go w domu, ale go tam nie było. Po 2 godzinach poszukiwań udało się nam namierzyć go w innej wsi kilka kilometrów dalej

– relacjonują na Facebooku łowcy pedofilów z ECPUP, którzy zarejestrowali rozmowę z 45-letnim Krzysztofem.

Pedofilowi grożą 3 lata więzienia

W chwili zatrzymania 45-latek nie stawiał oporu. Był wyraźnie zaskoczony. Łowcy pedofili działają w odzieży taktycznej, przypominającej odzież policyjną. Prawdopodobnie pedofil sądził, że zatrzymują go właśnie funkcjonariusze policji. Akcję przeprowadzono w dolnośląskiej wsi Witków.

45-letni Krzysztof przyznał, że pisał z „12-latką”, ale twierdził, że jego słowa są „wyrwane z kontekstu”. Łowcy pedofili nie mają wątpliwości co do tego, że mężczyzna sam musiał poszukiwać potencjalnej ofiary w sieci i zależało mu na tym, by znaleźć nieletnią dziewczynkę.

Jak się okazało, wcześniej zboczeniec odsiedział ponad 10 lat za morderstwo. Teraz grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności za złożenie propozycji obcowania płciowego z osobą małoletnią za pośrednictwem komunikatora internetowego. Przy tej akcji łowcy pedofili współpracowali z policjantami z Lubina i Chojnowa.

Elusive Child Protection Unit Poland to polska filia angielskiej grupy łowców pedofilów. Grupa działa non profit, a jedynym źródłem jej finansowania są środki zebrane dzięki zbiórce na portalu Zrzutka.pl, TUTAJ. Zebrane środki przeznaczane są m.in. na paliwo czy zakup nośników, na których gromadzony jest materiał dowodowy przeciwko przestępcom.

Źródła: www.fakt.pl, wroclaw.wyborcza.pl, www.facebook.com
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Zrzutka.pl

Może Cię zainteresować

zamknij