×

Siostra sprzedała samochód brata na złomowisko. 65 lat później syn sprawia mu wyjątkowy prezent

Charlie Marvin Green Jr jest znany z YouTube jako „Angry Grandpa”. Na swoim kanale ma już ponad 3 miliony subskrypcji, co świadczy o jego ogromnej popularności. To nagranie to jednak prawdziwy wyciskacz łez…

„Angry Grandpa” otrzymał swojego pierwszego Chevroleta z 1955 roku, kiedy zdał prawo jazdy mając zaledwie 16 lat. Kilka tygodni później, jego siostra wraz z chłopakiem zabrali samochód, aby ruszyć w podróż do Kalifornii. Niestety, nie dotarli na miejsce z powodu awarii pojazdu.

Ze względu na problemy techniczne samochodu, siostra mężczyzny po prostu sprzedała Chevroleta na lokalnym złomowisku, a co najgorsze, zrobiła to bez wiedzy Charliego. Kiedy wiadomość ostatecznie dotarła do mężczyzny, nie mógł uwierzyć w to, co się stało. Wypożyczenie samochodu było decyzją, której z pewnością będzie żałował do końca życia. Szczęście jednak ostatecznie się do niego uśmiechnęło!

Pewnego dnia, syn Charliego, Michael, postanowił przygotować dla swojego taty wyjątkową niespodziankę – wymarzony samochód, jakim jest Chevrolet Bel Air z 1955 roku.

Takie samo auto „Angry Grandpa” stracił lata temu. To nie pierwszy tego typu prezent. Ze względu na popularność starszego mężczyzny, Michael już wcześniej spełnił jedno z marzeń swojego taty, jakim było posiadanie własnego domu.

Sposób, w jaki Michael podarował tacie auto, z pewnością zasługuje na uwagę! Oboje rozmawiali, podczas gdy „natknęli się” na Chevroleta stojącego na parkingu.

Auto było identyczne jak to, które dostał w wieku 16 lat. Wystarczyła chwila, aby „Angry Grandpa” bardzo się wzruszył i zaczął przywoływać wspomnienia z przeszłości.

Przez chwilę podziwiał samochód, a nawet zrobił sobie z nim zdjęcie, bo bał się, że za chwilę przyjdzie właściciel i najzwyczajniej w świecie odjedzie. W między czasie opowiedział swoją historię z przeszłości, która wywołała u niego mnóstwo emocji… Nie zdawał sobie jeszcze wtedy sprawy z tego, że to jego syn jest właścicielem pojazdu i celowo go tam zaparkował. Ostatecznie oboje wrócili do domu.

To wtedy oczom starszego mężczyzny ukazał się podjeżdżający pod posiadłość Chevrolet. Ten sam Chevrolet, który jakiś czas temu stał na parkingu i przy którym robił sobie zdjęcie.

Nie trzeba było długo czekać, aby „Angry Grandpa” zrozumiał, że to prezent dla niego! Reakcja Charliego była bezcenna.

Dawno nie widzieliśmy tak bardzo wzruszonego mężczyzny.

Może Cię zainteresować

zamknij