×

Doda otrzymała prezent od fanów. Sprawił, że popłakała się, jak nigdy dotąd

Doda otrzymała prezent od fanów, który wzruszył ją do łez. Opublikowała na Instagramie nagranie, na którym zapłakana dziękuje za niespodziankę. Co wywołało w niej aż tyle emocji?

Twarda jak skała?

Doda od początku swojej kariery starała się wywoływać skandale. Lubiła, gdy było o niej głośno i chciała, by wszyscy uwierzyli w wizerunek twardej, ostrej i pyskatej wokalistki, która nie boi się krytyki i umie walczyć o swoje. Ale było wiele sytuacji, które obnażały prawdziwą naturę Doroty Rabczewskiej. Jedną z nich było rozstanie z Nergalem. Najpierw Doda wspierała narzeczonego w walce z nowotworem. Potem musiała zmierzyć się z porzuceniem, o którym mówiła ze łzami w oczach.

Doda jest także bardzo mocno związana ze swoimi rodzicami i fanami. To im zadedykowała piosenkę „Dziękuję”, w której śpiewa: „Dziękuję wam za to, że nie boję się życia. Nie boję się. Z wami dolecę do gwiazd, pokonam strach. Bez was ciemno jest”.

Doda otrzymała prezent od fanów

Jeszcze zanim zaczęła się pandemia, Doda zapowiedziała przerwę w karierze muzycznej (zrobiła wyjątek podczas Sylwestra w Polsacie) i zajęła się produkcją filmu „Dziewczyny z Dubaju”. To oznacza, że już ponad 1,5 roku wokalistka nie koncertuje i nie ma okazji ku temu, by spotykać się z fanami. Okazuje się, że ci bardzo tęsknią za swoją idolką.

Fani Dody wysłali do rodzinnego domu Rabczewskich w Ciechanowie niezwykły prezent. Rozpakowała go mama Dody, która natychmiast wysłała córce zdjęcia, by podzielić się z nią niespodzianką. Reakcja piosenkarki zaskakuje.

Fani wypełnili paczkę balonami. Na jednym z nich widniał napis:

DODA. Nie możemy doczekać się Twoimch koncertów. Tęsknimy, Fani.

Do prezentu dołączyli także piękny bukiet kwiatów.

Na swoim InstaStories Doda zamieściła swoją reakcję na ten niezwykły prezent. Gwiazda zalała się łzami… Wydusiła z siebie tylko krótkie „dziękuję”.

Czy prezent od fanów sprawi, że Doda będzie chciała jak najszybciej wrócić na scenę? Czas pokaże…

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij