×

Zazdrosny chłopak wyrządził jej krzywdę na całe życie. Jej twarz wyglądała jak z horroru

O historiach związanych z przemocą fizyczną słyszał już chyba każdy. Bez względu na to, jak często dochodzi do tego typu sytuacji, ciężko zrozumieć, dlaczego osoba, która twierdzi, że faktycznie kocha drugiego człowieka, jest w stanie wyrządzić mu fizyczną krzywdę. To moment, w którym zaufanie budowane latami dosłownie lega w gruzach…

Rhys Culley i Chantelle Ward to para, która była w sobie szaleńczo zakochana. Choć nic na to nie wskazywało, kobieta przeszła przez prawdziwe piekło. Blizny na jej ciele są śladami straszliwej historii związanej z przemocą domową i upokorzeniem ze strony „kochającego męża”. Wiele kobiet nie poradziłoby sobie na jej miejscu, ona jednak nie dała za wygraną i walczyła do samego końca.

Zanim traumatyczne wydarzenie zmieniło jej życie, Chantelle Ward była żywą, piękną i młodą kobietą.

Wszystko zaczęło się od urodzin mamy dziewczyny. Choć na kolacji nie dogadywali się tak, jak zawsze, nic nie wskazywało na to, co może stać się później. Otóż, po powrocie do domu w mężczyznę wstąpiła prawdziwa bestia.

To wtedy 19-latka została brutalnie zaatakowana przez swojego chłopaka.

Był psychicznie zazdrosny o mojego byłego. Nie pozwalał mi nosić konkretnych ubrań, ani rozmawiać z niektórymi ludźmi. Nie mogłam też nosić makijażu. Choć to błahostki, nie zdawałam sobie sprawy, że mogą być traktowane jako przemoc domowa – wyznaje Chantelle.

Gryzł moją górną wargę i bił po twarzy. Gdy zobaczyłam jak wyglądam, straciłam całą swoją pewność siebie. Wpadłam w depresję. Wiedziałam jednak, że muszę odbudować swoje życie na nowo.

Blizny, które zostały wyrządzone 19-latce były trudniejsze do zatajenia, niż mogłoby się wydawać. Dziewczyna powoli wracała do zdrowia mając nadzieję, że mężczyzna nie wyrządził jej żadnych, trwałych uszkodzeń.

Chris został uznany za winnego, a za swój brutalny czyn trafił za kratki na 8 lat. Adekwatna kara do tego, co zrobił?

Chantelle otrząsnęła się już po horrorze jaki przeżyła, ale to nie wszystko… Dzisiaj stara się pomagać innym kobietom, które są ofiarami przemocy domowej.

North News

Niezbędne w przypadku Chantelle okazały się operacje plastyczne, które pomogły ukryć widoczne blizny. Lekarze wykonali kawał dobrej roboty!

Aby odbudować swoją pewność siebie, wzięła udział w jednym z konkursów piękności, w którym… wygrała!

Nie sądziłam, że publiczność zdecyduje się wybrać kogoś takiego jak ja. Nie trzeba być idealną osobą, aby odnosić sukcesy. To bardzo miłe, że mimo blizn na twarzy, udało mi się wygrać.

Ta straszna historia ma swoje szczęśliwe zakończenie, jednak nie zawsze tak musi być. Pamiętaj, aby nigdy nie być obojętnym wobec przemocy, która rujnuje czyjeś życie.

Polecane

Może Cię zainteresować