×

Król Wakandy mocno stracił na wadze. Obserwujący go fani są przerażeni

Chadwick Boseman stracił na wadze co zauważyli jego fani. Jednakże aktor nie chce zdradzić powodu nagłej zmiany wyglądu. Czyżby był na coś chory?

Chadwick Boseman stracił na wadze

Chadwick Boseman to aktor znany z filmów Marvela, gdzie wcielił się w Czarną Panterę oraz króla fikcyjnego państwa Wakanda. Tysiące fanów komiksowego świata pokochało go za te rolę i nie mogą doczekać się kontynuacji. Większość dużych produkcji filmowych zawieszono przez obecną pandemię.

Jednak nie brak prac nad filmami przykuł uwagę jego obserwujących na Instagramie. Internauci zauważyli wielki spadek wagi aktora, co widać na jego ostatnim nagraniu. Jednak nie komentuje swojego wyglądu, a fani wciąż dociekają co może się dziać z aktorem. Wielu podejrzewa, że walczy on z jakąś chorobą i nie chcę się do tego przyznać. Inni rozważają czy jego aparycja nie jest przygotowaniem do kolejnego filmu.

Sam zainteresowany nie komentuje swojego stanu zdrowia i zbywa wszelkie pytania na ten temat. Skupił się na tym, że postanowił pomóc w walce z koronawirusem.

Ważna data dla Afroamerykanów

15 kwietnia w USA obchodzony jest dzień Jackie’go Robinsona pierwszego czarnoskórego zawodnika futbolu amerykańskiego w historii. Dla wielu to także symbol walki o zrównanie obywateli wszystkich ras na terenie Stanów Zjednoczonych. Boseman poinformował, że przekazał darowizję w wysokości 4,2 mln dolarów na zwalczanie koronawirusa dla społeczności afroamerykańskich.

Swój post na Intagramie opisał w następujący sposób:

Słyszałem historie o desperacji od ludzi z całego naszego kraju i wiem, że to nasze sąsiedztwa i społeczeństwa są najbardziej zagrożone i potrzebują pomocy. Aby uczcić narodowy dzień Jackiego Robinsona, postanowiłem przekazać 4,2 miliona dolarów na zakup personalnego sprzętu ochronnego w szpitalach na terenie afro-amerykańskich środowisk, które zostały najbardziej dotknięte pandemią. Dziękujemy Jackie, że postanowiłeś walczyć ze światem, który zastałeś i pokazałeś nam, że możemy coś w nim zmienić.

Czy aktor ma problemy ze zdrowiem?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Chadwick Boseman (@chadwickboseman)

Chadwick Boseman stracił na wadze
Instagram
Źródła: www.foxnews.com, www.antyradio.pl, thegrio.com, www.hln.be
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować