×

Cezary Pazura kpi z koronawirusa. W klasie biznes…

Cezary Pazura znów poraża dystansem do siebie. Przy okazji nienachalnie pochwalił się, że stać go na przelot w klasie biznes.

Auroironiczny Czarek

Cezary Pazura nigdy nie ukrywał, jak bardzo mu zależy na tym, by wszyscy doceniali jego dystans do siebie. Jego marzenie nie zawsze się spełnia. Może dlatego, że aktor czasem zabiera się do tego w dość dziwny sposób.

Na przykład nie wszystkich przekonało bieganie z stroju kurczaka po cmentarzu, albo chwalenie się na Instagramie wiekiem biologicznym. Jak ujawnił Czarek, on osobiście młodnieje w zastraszającym tempie i jak tak dalej pójdzie, lada chwila zrobi się młodszy od swojej żony.

Wakacje na Dominikanie

Część tegorocznej zimy Czarek wraz z małżonką i dziećmi postanowił spędzić na upalnej Dominikanie. Wrócił dopiero wczoraj i od razu podzielił się na Instragramie swoim pomysłem na wykorzystanie opaski na oczy, rozdawanej pasażerom klasy biznes podczas dłuższych lotów. Przy okazji nienachalnie dał do zrozumienia, że stać go na podwyższenie klasy podróży.

Na filmiku, który zamieścił w Internecie widzimy, jak Pazura najpierw demonstruje prawidłowe zastosowanie opaski, a następnie zakłada ją sobie na nos i usta, imitując w ten sposób maseczki ochronne noszone przez mieszkańców Azji w obawie przed koronawirusem.

Na koniec ostrzegł jeszcze, że maseczka może zapewnić niewielką ochronę, ale nie przed głupotą.

Reakcja internautów

Zdaniem niektórych, samego Czarka też nie ochroniła. Pojawiły się opinie, że może jednak nie wypada wyśmiewać lęku ludzi przed wirusem, który zabił już dwa i pół tysiąca osób, a obecnie budzi panikę we Włoszech.

Nie wypada żartować z wirusa, który zabija

Cóż, jest jeszcze jeden, problem, tym razem natury technicznej. Założona pionowo opaska trzyma się Czarkowi na uszach i zmarszczkach nad brwiami. A co mają zrobić osoby pozbawione zmarszczek? Albo ci, którzy nie dostali opaski, bo nie stać ich na bilet w biznesklasie?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

To może być odkrycie. Wujek Czarek radzi??? #panika #walkazwirusem #zrobtosam @edyta_pazura

Post udostępniony przez Cezary Pazura (@czarekpazura)

Źródła: www.instagram.com, www.plotek.pl

Polecane

Może Cię zainteresować