×

Nie żyje Cezary z „Sanatorium miłości”. TVP już zadecydowało, co dalej z programem

„Sanatorium miłości” to program, który z powodzeniem zastępuje znany już wszystkim flagowy produkt TVP1, „Rolnik szuka żony”. I choć stacja wyemitowała zaledwie 6 odcinków „przygód” swoich bohaterów, producenci programu już musieli podzielić się z widzami bardzo przykrą informacją, która obiegła media w środę rano.

Nie żyje jeden z bardziej lubianych uczestników programu

67-letni Cezary Mocek nie żyje. Starszy mężczyzna borykał się z problemami krążeniowymi. Oficjalna przyczyna śmierci wciąż nie jest jednak znana.

Uczestnictwo w programie

Pan Cezary nie zgłosił się do programu sam. Zrobił to za namową przyjaciół i córki, która nie mogła patrzeć na to, jak jej tata zamyka się w sobie po śmierci żony. Jego ukochana zginęła w 2008 roku po tym, jak została potrącona przez samochód. Od tego czasu życie pana Cezarego zmieniło się raz na zawsze.

67-latek w programie szybko się odnalazł. Zbliżył się nawet do Teresy, z którą uwielbiał tańczyć.

Co dalej z losami bohaterów programu „Sanatorium miłości”?

Znamy odpowiedź na to pytanie, bowiem dziennikarze Radia Zet skontaktowali się już z TVP:

Telewizja Polska S.A., producent programu „Sanatorium Miłości”, informuje, że Program 1 będzie nadal, w zgodzie i w porozumieniu z Rodziną, kontynuował emisję zarejestrowanej wcześniej serii. Wierzymy, iż udział śp. Cezarego Mocka w programie „Sanatorium Miłości” dostarczył Mu wielu wspaniałych wzruszeń, pozwolił nawiązać liczne przyjaźnie i poczuć ogromną sympatię widzów – poinformowało Centrum Informacji TVP

Dodatkowy materiał

W związku z bardzo przykrą sytuacją, stacja wyemituje specjalny, dodatkowy materiał, który przybliży widzom sylwetkę pana Cezarego.

Telewizja Polska przygotuje materiał wspomnieniowy o śp. Cezarym Mocku, który przywoła niezapomniane chwile w programie z Jego udziałem. W ten sposób pożegnamy i podziękujemy Panu Cezaremu za wspólny czas na antenie TVP1. W naszych sercach oraz naszej i widzów pamięci, pozostanie już na zawsze – dodaje Centrum Informacji TVP

Panie Cezary, będzie nam pana brakowało [*]

Polecane

Może Cię zainteresować