×

4 rzeczy, których większość kobiet w sobie nienawidzi, a faceci wręcz za nimi szaleją

Kochane kobiety, zdajemy sobie sprawę z tego, że każda z nas widzi w sobie więcej wad niż zalet jeśli chodzi o wygląd. To nam się nie podoba, to byśmy zmieniły, a o tym to w ogóle nie chcemy rozmawiać. Mężczyźni jednak widzą nas zupełnie inaczej, a według przeprowadzonych badań przez apteki Umschau dowiedzieliśmy się, że te obszary, które w naszej ocenie są negatywne, zdaniem płci przeciwnej są wręcz atutem, albo nie zwracają na to kompletnie uwagi.

Tak, zaraz dowiesz się, jakie miejsca na Twoim ciele Ty uważasz za nieakceptowalne, a faceci myślę o nich w superlatywach lub nie zwracają na to zupełnie uwagi.

Brak makijażu

Tak, to na pewno jest dla was zaskoczeniem, ponieważ uważacie, że gdy macie podkreślone brwi, wywinięte rzęsy i czerwone usta oraz różowe policzki, wtedy jesteście najpiękniejsze. No nie do końca, ponieważ mężczyźni uwielbiają naturalny wygląd, a co jeszcze bardziej zaskakujące, wielu z nich uważa, że najpiękniejsza kobieta jest, gdy się dopiero obudzi.

Niewielkie piersi

Nie musisz martwić się tym, że nie wyglądasz jak Pamela Anderson i nie musisz także korzystać ze sztuczek wypełniania biustonosza skarpetkami ? Wielu mężczyzn lubi drobne, jędrne piersi, które mieszczą się w dłoni.

Okulary

Tak moje drogie! Okulary nadają według panów seksapilu i sprawiają, że kobieta jest bardziej atrakcyjna i interesująca. Chętnie zagadują do takich kobiet i uważają, że to naprawdę bardzo pociągające.

Duża pupa i szerokie biodra

Wy robicie wszystko, co w Waszej mocy, aby ukryć szersze biodra, a oni wręcz marzą o tym, aby kobieta miała taką figurę. Podświadomie szukają wybranki, która nie jest bardzo chuda, ponieważ widzą w niej wtedy kobietę, która zdolna jest rodzić dzieci ?

A co Twój mężczyzna kocha w Tobie najbardziej?

Może Cię zainteresować