×

Były narzeczony Esmeraldy jest znaną i cenioną osobą. Na brak urody też nie narzeka

Esmeralda Godlewska, a raczej Monika, to celebrytka, która znana stała się wraz z siostrą, dzięki wykonaniu piosenki świątecznej, z której zrobił się internetowy hit. Wywołało to takie poruszenie i zainteresowanie, że od grudnia 2017 roku do dziś o siostrach jest głośno. Wydaje się, że wykorzystały swoje pięć minut i zaczęły brać udział w wielu projektach, które mogłyby zapewnić im rozgłos i pieniądze.

Esmeralda nie krępuje się mówić o swoim życiu prywatnym i o tym, że została zdradzona przez ojca swojego syna, gdy ich dziecko miało zaledwie roczek

Zdrada i porzucenie podobno miały głęboki wpływ na życie psychiczne kobiety, która się załamała. Gdy kilka tygodni temu doprowadziła do wypadku na jednej z warszawskich ulic, jej siostra publicznie przyznała, że Esmeralda chciała odebrać sobie życie. Jednak po kilku godzinach ten post został usunięty. Celebrytka miała załamać się po tym, gdy zobaczyła Milanka w objęciach obecnej partnerki jej byłego narzeczonego.

Celebrytka w wywiadach kilka razy przytaczała swoją historię i przestrzegała przed mężczyznami takimi jak jej były narzeczony

Publicznie wyznała także, że Arkadiusz Płoński, z którym ma synka Milana, spotykał się z inną internetową „gwiazdą”, która miała kupić mężczyźnie samochód za pieniądze od sponsorów. Takie słowa padły z ust rozgoryczonej i porzuconej Godlewskiej, ale nie wiemy, czy ma to coś wspólnego z prawdą.

Wspomniany wcześniej Arkadiusz nie jest do końca osobą anonimową

29-latek jest szefem kuchni i krytykiem kulinarnym, który jest ceniony wśród wielu celebrytów. Zajmuje się także gotowanie w telewizji w czasie trwania różnych programów z gwiazdami w roli głównej.

W swojej karierze medialnej miał także przygodę w modelingu. Pozował wówczas z Esmeraldą

Gdy oboje byli na początku medialnej drogi, wydawali się zakochani i szczęśliwi

Takie wrażenie sprawiali także w programie „Gry małżeńskie” telewizji Polsat Cafe, gdzie oboje ewidentnie szukali sławy.

Niestety związek rozpadł się, a rozgoryczona Esmeralda przy każdej możliwej okazji mówiła o tym, przez co przeszła

Zostałam zdradzona i zostawiona z rocznym dzieckiem na rękach przez swojego mężczyznę

Na swoim koncie na Instagramie były narzeczony celebrytki nie dzieli się zbytnio życiem prywatnym

Ewidentnie skupia się na karierze i regularnie dzieli się tym, co udało mu się stworzyć w kuchni. Nie brakuje także zdjęć z gwiazdami, które pojawiają się w restauracji, w której pracuje.

Mamy tylko nadzieję, że dla tej dwójki najważniejsze jest dobro ich synka ?

Może Cię zainteresować

zamknij