×

Ostatnio dodane zdjęcie Esmeraldy wskazuje na to, że ma chłopaka. „Ale przystojniak!”

Esmeralda Godleska ma chłopaka? Wszystko wskazuje na to, że tak! Jedna z najbardziej kontrowersyjnych sióstr polskiego show-biznesu opublikowała właśnie na swoim Instagramie zdjęcie z dobrze zbudowanym mężczyzną. Oboje pozują do zdjęcia, a słowa zamieszczone pod fotografią wyraźnie wskazują na to, że łączy ich coś więcej.

Kim jest wybranek Esmeraldy?

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Na fotografii widzimy, jak zamyślona Godlewska delikatnie obejmuje swojego wybranka, który czule wpatruje się w nią niczym w obrazek.

Do szczęścia nie jest potrzebne wygodne życie, lecz zakochane serce… A wiec życzę Wam wszystkim spotkania tej swojej drugiej połowy, a dla zakochanych wytrwałości i doceniania każdego dnia naszego wybranka…:) – czytamy pod zdjęciem

Reakcje internautów

Internauci, a raczej internautki nie ukrywają, że Godelwska ma u swojego boku „prawdziwe ciacho”. Nie brakuje też takich, którzy uważają, że Esmeralda prezentuje się rewelacyjnie.

Śliczne

Ale przystojniak :) :) :)

Świetne zdjęcie wytrwałości życzę mam nadzieję że znajdę ta drugą połóweczkę, ale znając moje szczęście to mi będzie zależeć a kolesiowi nie – czytamy pod zdjęciem

Wśród internautów znaleźli się jednak też tacy, którzy współczują celebrytce i nie życzyliby sobie, aby bliskie im osoby wstawiały takie zdjęcia.

Współczuje dziecku. Osobiście nie chciałabym, aby moja mama wstawiała do internetu takie zdjęcia ? gdyby moi rówieśnicy zobaczyliby takie zdjęcia, nie miałabym życia w szkole ? pani Esmeralda mogłaby dodać normalne zdjęcia, gdzie ciało choć trochę jest zakryte. Pozdrawiam ?

Mamy nadzieję, że już wkrótce dowiemy się o wybranku Esmeraldy czegoś więcej. Waszym zdaniem pasują do siebie?

Może Cię zainteresować

zamknij