×

William przed ślubem z Kate spotykał się z 7 kobietami. Jedna z nich to jego pierwsza miłość

Wiecie, że Książę William kończy dziś 36 lat? Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć, jak wyglądają jego byłe dziewczyny. Każda z tych pań była wyjątkowo piękna i mogła być na miejscu księżnej Kate, a jednak tak się nie stało… Wybrał ją! To się nazywa miłość!

Rose Farquhar

Rose i William znali się od dziecka. Podobno to właśnie ona była jego pierwszą prawdziwą miłością. Dziś Rose jest piosenkarką country, a ona i książę wciąż są dobrymi przyjaciółmi. Była nawet zaproszona na ślub Williama i Kate.

Natalie Hicks-Loebbecke

Poznali się w Beaufort Polo Club około 2000 roku. Natalie to córka oficera brytyjskiej armii. Dziś jest szczęśliwą żoną, ma syna i prowadzi firmę w Czarnogórze.

Davina Duckworth-Chad

William i Davina poznali się w 1999 roku. Książę zaprosił ja wówczas na rejs jachtem dookoła Morza Egejskiego, a ona zgodziła się. Uczucie między kochankami pojawiło się szybko i podobnie szybko zgasło. Ostatecznie była dziewczyna księcia w 2004 roku poślubiła Toma Barbera i wspólnie wychowują bliźnięta.

Jessica Craig

Para spotykała się na przełomie roku 2000/2001. Wspólnie spędzili bardzo dużo czasu w Kenii. Tam miały podobno miejsce zaręczyny na niby. Skończyło się jednak tak, że William został zaproszony na ślub Jessiki jako gość, a później odwdzięczył się jej tym samym. Podobno przyjaźnią się do tej pory.

Arabella Musgrave

Para poznała się w 2001 roku przez wspólnego przyjaciela – Vana Cutsemsa, nim William rozpoczął naukę w St Andrews School. Niektórzy twierdzą, że związek rozpadł się tylko dlatego, że oboje nie chcieli miłości na odległość. Mało tego, mówi się, że William w tym czasie wielokrotnie podkreślał, że bardzo tęskni za Arabellą.

Carly Massy-Birch

Carly była najprawdopodobniej pierwszą dziewczyną Williama w St. Andrews. Podobno płeć przeciwna dosłownie rozchwytywała ją, jednak to właśnie Williamowi udało się ją zdobyć. Ich związek nie przetrwał jednak długo. Po ukończeniu St. Andrews, Carly została aktorką teatralną i prezenterką radiową. Później przeniosła się do południowej Francji z innym mężczyzną.

Olivia Hunt

Olivię z Williamem połączyli wspólni znajomi. Książę i Olivia spędzali dużo czasu w klubie The Cumberland w Edynburgu. Dziewczyna była jednym z uniwersyteckich zainteresowań księcia. Wszystko zmieniło się jednak, gdy dostrzegł Kate. Cała trójka wciąż się przyjaźni, a Olivia była nawet z książęcą parą na nartach w Klosters.

Może Cię zainteresować