×

Jak wyglądał brzuch mamy sześcioraczków? Nie da się ukryć, że był sporych rozmiarów

Sześcioraczki z Krakowa podbiły serca Polaków, ponieważ to pierwszy taki przypadek w naszym kraju. Powinniśmy jednak wiedzieć, że na świecie takie same porody już miały miejsce. Choć prawdą jest, że dzieje się to bardzo rzadko. Lekarze szacują, że zdarza się to raz na około 5 mld ciąż! Nie ma co ukrywać, że tyle dzieci jest ogromnym obciążeniem dla ciężarnej mamy. Jak wygląda brzuch mamy sześcioraczków?

O tym przekonaliśmy się dzięki historii Courtney Waldrop i jej mnogiej ciąży. Kobieta urodziła sześcioraczki w wieku 35 lat, gdy… była już mamą trójki dzieci

Courtney zdecydowała się z mężem na in vitro, ponieważ naturalne metody nie przynosiły rezultatów. Małżeństwo Waldrop od samego początku chciało mieć dużą rodzinę, dlatego tak mocno starali się o kolejne dziecko i stąd próba zapłodnienia in vitro.

brzuch mamy sześcioraczków

Nikt jednak nie spodziewał się, że rodzina powiększy się aż tak bardzo!

Courtney raz musiała pożegnać się ze swoim ukochanym dzieckiem i w czasie kolejnej ciąży bała się, że tragiczna sytuacja może się powtórzyć. Na szczęście teraz ich serca są przepełnione miłością i wdzięcznością nie tylko dla sześcioraczków, ale i dla pozostałej trójki dzieci.

dużo dzieci

Kolejną mamą, która doczekała się sześcioraczków, jest Kate Gosselin

Kobieta leczyła się latami na bezpłodność. Szukała sposobu na to, aby móc powiększyć rodzinę. Niestety w jej przypadku to było utrudnione. Wszystko z powodu choroby, która uniemożliwiała jej zajście w ciążę. Oczywiście nie poddawała się i wierzyła, że los się do niej uśmiechnie. W końcu udało się i nikt nie mógł uwierzyć w ten cud!

brzuch mamy sześcioraczków

W 2000 roku Kate urodziła bliźniaczki Carę i Mady. Następnie para postanowiła spróbować jeszcze raz postarać się o dziecko

Dostaliśmy trochę więcej niż się spodziewaliśmy i gdy tylko dowiedzieliśmy się, ile dzieci urodzę, przez chwilę nie byłam w stanie nic powiedzieć

Jon i Kate mówią, że ich życie wywróciło się do góry nogami w dniu, w którym dowiedzieli się, że oczekują sześcioraczków. Kiedy Kate poszła na USG pięć tygodni po zajściu w ciążę, mówi, że myślała, że może mieć więcej niż jedno dziecko … ale nigdy nie wyobrażała sobie, że będzie ich aż szóstka!

sześcioraczki

Kolejna mama, która urodziła szóstkę wspaniałych dzieci, to Heather Caroll. Brzuch mamy sześcioraczków wyglądał naprawdę imponująco!

Mimo że sama ciąża i poród nie należały do najmiliszych przeżyć w życiu, dziś inaczej na to patrzy. Bała się jedynie bólu po operacji.

To chyba normalne, że bałam się o dzieci i o siebie. Takie ciąża jak moja nie zdarzają się zbyt często

brzuch mamy sześcioraczków

My jedynie możemy podziwiać i oczywiście pogratulować mamom odwagi!

Polecane

Może Cię zainteresować