×

Lewandowska długo nie pokazywała brzucha. Ludzie zaczęli twierdzić, że jest w drugiej ciąży

Mundial dla polskiej reprezentacji już się zakończył. Teraz wielu piłkarzy wybrało się na wakacje w różne zakątki świata, aby odpocząć po porażce i fali hejtu, z którą spotkali się nasi zawodnicy. Wśród wczasowiczów znalazła się również Ania i Robert Lewandowscy, którzy regularnie publikują zdjęcia z wyjazdu na swoim Instagramie. Nie to jednak wzbudziło największą ciekawość wśród gapiów…

Lewandowska jest w ciąży?!

Podejrzenia wzbudził fakt, że jedna z najbardziej popularnych trenerek nie pokazuje na ostatnich fotografiach… swojego brzucha. Oczywiście tego typu „ustawki” nie umknęły uwadze czujnych mediów, które zaczęły spekulować, że żona gwiazdora reprezentacji Polski jest w kolejnej ciąży.

Na odpowiedź ze strony Ani nie trzeba było długo czekać

Lewandowska chcąc ukrócić rozważania i gdybania mediów udostępniła w sieci zdjęcie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. Opublikowana przez Anię fotografia jednoznacznie zaprzecza wszelkim spekulacjom na temat jej rzekomej ciąży. Jakby tego było mało, sylwetka żony Roberta Lewandowskiego prezentuje się genialnie, o czym świadczy chociażby jej płaski i pięknie wyrzeźbiony brzuch.

Tylko spójrzcie! Czy ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości?

Może Cię zainteresować