×

Ania Lewandowska pokazała twarz małej Klary! Fani rozpływają się w zachwycie

Robert i Ania Lewandowscy cieszą się niesłabnącą popularnością. W social media często dzielą się z fanami różnymi momentami z ich życia. Oczywiście po narodzinach ich córki Klary, ona także pojawia się na Instagramie obojga. Jednak para stara się chronić prywatność dwulatki i do tej pory nie pokazywali jej twarzy.

Największa radość

Zarówno Robert, jak i Ania, często wspominają, że narodziny córki to był najważniejszy i najradośniejszy moment ich życia. Mała Klara już w przyszłym miesiącu będzie obchodzić drugie urodziny. Od kiedy Klara pojawiła się w życiu Lewandowskich, oboje dumni rodzice wrzucają jej zdjęcia na Instagram. Jednak za każdym razem pamiętają, żeby nie pokazać twarzy córeczki.

Przełomowe zdjęcie

Lewandowscy nadal nie pokazali buzi 2-latki, ale pozwalają sobie na coraz więcej. Teraz Ania zdecydowała się pokazać twarz Klary z profilu, a jej fani wprost rozpływają się nad najnowszym zdjęciem na Instagramie. Anna Lewandowska opublikowała w social media fotografię, na której Klara jest ustawiona bokiem do obiektywu.

Oczywiście w komentarza od razu zaroiło się od komplementów internautów:

Śliczna dziewczynka przepiękna

Piękny widok❤️

Jakie słodkie

Jak ten czas leci, a Klarcia jaka już duża!

Tylko kochać!

Podobna do mamy czy do taty?

O ile wszyscy byli zgodni, co to tego, że mama i córeczką są piękne, o tyle zdania co do tego, do którego z rodziców podobna jest Klara, były podzielone. Oczywiście utworzyły się dwa obozy. Część internautów twierdzi, że 2-latka to cały tata, a inni, że Klara to skóra zdjęta z mamy:

Z ucha, czysty tata!!!

No z profilu to cały tata

Mały Bobek

Klarcia jak mała Ania z profilu

A mała Klara nosek ma do mamy podobny

Czy mi się wydaje, czy Klarcia jest do pani podobna?

Naszym zdaniem Klara jest podobna do obojga. A jak wy uważacie?

Polecane

Może Cię zainteresować