×

Zgubiła synka w czasie zakupów. Po długich poszukiwaniach znalazła go klęczącego pod ścianą

Strata z oczu małego dziecka w czasie robienia zakupów to jeden z najgorszych koszmarów każdego rodzica. Zatem nic w tym dziwnego, że mama Braydona była przerażona, gdy nie mogła odnaleźć syna.

Zaginięcie

Braydon towarzyszył swojej mamie w czasie robienia zakupów. W pewnej chwili chwili zniknął jej z oczu. Przeraziła się, a w jej głowie natychmiast pojawiły się najgorsze scenariusze. Oczywiście od razu rozpoczęła nerwowe poszukiwania. Po kilku minutach już miała wychodzić ze sklepu, aby zobaczyć, czy nie wyszedł na zewnątrz, gdy zauważyła swojego synka klęczącego pod ścianą.

Musiałam wejść do Walmartu i kupić kilka produktów. Odwróciłam się dosłownie na chwilę. Kiedy chciałam coś powiedzieć do syna, jego już nie było… Gdy po kilku minutach poszukiwań, znalazłam go, klęczał przed ścianą. Nie wiedziałam, co się dzieje. Nic nie rozumiałam…

Wzruszająca prawda

Kiedy mama Braydona, podbiegła do niego, zaczęła go przytulać i pytać, dlaczego jej uciekł. Chłopczyk wskazał tylko na tablicę, która znajdowała się przed nim i powiedział: „Mamo modliłem się. Liczy się każda sekunda!”.

Kobieta popatrzyła we wskazane przez syna miejsce i wszystko stało się jasne. Na tablicy znajdowały się zdjęcia dzieci, które zaginęły. Chłopiec modlił się o ich szczęśliwe odnalezienie.

Prawda jest taka, że niezależnie od tego, czy wierzysz w Boga, czy też nie, ta historia powinna Cię wzruszyć. To dziecko zamiast rozglądać się za słodyczami, zabawkami czy innymi przyjemnościami, zwróciło uwagę na innych. Chciało im pomóc. Braydon zrobił jedyną rzecz, którą mógł, aby pomóc tym dzieciom. Świat byłby o wiele piękniejszym miejscem, gdyby wszyscy ludzie myśleli podobnie, jak ten chłopiec…

Polecane

Może Cię zainteresować