×

Borys Szyc będzie miał drugie dziecko! Nazywa je „nadbagażem”, a narzeczona mu wtóruje

Borys Szyc będzie miał drugie dziecko! To już kolejny celebryta, który w tym tygodniu ogłosił światu wesołą nowinę. 6 listopada Lewandowscy podzielili się informacją, że Ania jest znowu w ciąży. Wczoraj natomiast dowiedzieliśmy się, że Jarosław Bieniuk po raz czwarty zostanie ojcem. Teraz do grona oczekujących na dzidziusia trafił znany polski aktor.

Borys Szyc będzie miał drugie dziecko!

Borys Szyc (41 l.) jest związany z Justyną Nagłowską (38 l.), a niedługo na świat przyjdzie ich dziecko. O tym, że wkrótce rodzina celebrytów się powiększy, poinformowali sami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Okazuje się, że projektantka (i zarazem blogerka) jest w ciąży. Jej zaokrąglony brzuszek wyraźnie już widać na zamieszczonych na Instagramie zdjęciach.

Jak napisał aktor na swoim profilu:

Trudno opisać to szczęście. Nasza rodzina się powiększy. New kid on the block!!!❤️❤️❤️ kochany nadbagaż:)))

Podobnych słów użyła jego partnerka, stwierdzając, że „od tych wakacji zaczęliśmy podróżować z nadbagażem”.

Dzieci Szyca i Nagłowskiej

Chociaż para spodziewa się pierwszego dziecka, to oboje posiadają już potomstwo z poprzednich związków. Borys Szyc ma córkę Sonię (15 l.), a Justyna Nagłowska – dwie córki: Franciszkę i Stefanię.

Czy teraz będą mieli synka? Jeszcze nie wiadomo, ponieważ przyszli rodzice na razie nie zdradzają ani płci ani imienia maluszka, który niedługo pojawi się na świecie.

Szyc i Nagłowska mają wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu. Uroczystość jednak ma być bardzo kameralna

Źródła: gwiazdy.wp.pl, www.se.pl
Fotografie: Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij