×

Wander przyszła na premierę książki Gessler. Internauci dosadnie skrytykowali jej wygląd

Kilka dni temu odbyła się premiera przewodnika „Poziomki 2018/2019” autorstwa Magdy Gessler. Na przyjęciu pojawiło się wiele znanych osobistości, a wśród nich polska spikerka i prezenterka Telewizji Polskiej, Bogumiła Wander, która przybyła w towarzystwie męża. Internauci szybko okrzyknęli 75-latkę „zagubioną” i „nieokrzesaną”.

Wizerunek prezenterki

Wander była niegdyś jedną z najpopularniejszych twarzy polskiej telewizji. Teraz wszystko się zmieniło, bowiem coraz rzadziej możemy ją spotkać na różnego rodzaju wydarzeniach. Nie ma się więc co dziwić, że jej obecność na premierze książki Magdy Gessler wywołała spore poruszenie. Uwadze innych nie umknął również wizerunek prezenterki – 75-latka według wielu osób miała źle dobraną kreację, była bez makijażu, a jej fryzura była daleka od ideału.

Forum

Forum

Reakcje internautów

Kiedy zdjęcia Wander trafiły do sieci, niemal natychmiast pojawiły się pod nimi dziesiątki komentarzy. Internauci nie kryli faktu, że prezenterka „bardzo brzydko się starzeje”.

Piękna to była, dawno, dawno temu. Moja matka w tym roku skończyła 70 lat i mogłaby udawać jej córkę

Ona wygląda, jakby już od kilku lat nie żyła. Nie ma lustra ani przyjaciółki, która by jej powiedziała, że można w jej wieku wyglądać lepiej?

Bardzo brzydko się starzeje… I jeszcze te włosy – może jakby związała, to by było trochę lepiej. A ten ubiór – fatalny. Niech już lepiej siedzi w domu

To tylko kilka z wielu przykrych komentarzy, które pojawiły się pod najnowszymi zdjęciami prezenterki. Nie oznaczają one nic innego, jak fakt, że wiele osób nie chce patrzeć na starzejących się ludzi. Ludzi, których ciało nie jest już tak piękne i jędrne. Ludzi, których twarz pokryta jest przebarwieniami, a dłonie są znacznie bardziej pomarszczone.

Forum

Forum

Plotki na temat Wander

Już jakiś czas temu media donosiły, że Wander cierpi na demencję. Ci bardziej spostrzegawczy zauważyli bowiem, że do kurtki prezenterki przypięta jest metka z numerem telefonu, który prawdopodobnie należy do bliskiej jej osoby. Czy to jednak upoważnia innych do tego, aby odbierać jej prawo do uczestniczenia w przyjęciach, na które uczęszcza wiele znanych osobistości? A może czas najwyższy otworzyć oczy, przestać oceniać po tym, co oraz kogo widzimy i spojrzeć nieco głębiej?

Bogumiła Wander kiedyś

Przypomnijmy, że lata temu Bogumiła Wander była uważana za jedną z najpiękniejszych polskich prezenterek. Stylizacje, włosy i makijaż w tv zawsze były jej autorstwa, a ona sama cieszyła się ogromną sympatią wśród widzów.

Nie ulega wątpliwości, że świat potrzebuje dojrzałych kobiet, które przeszły w życiu więcej, niż wielu z nas mogłoby się wydawać. Kobiet, które zmuszają do dyskusji o społecznej akceptacji dojrzałego ciała. Pamiętajmy, że wszyscy się starzejemy i w pewnym momencie to my będziemy na jej miejscu. Czy chcielibyście być traktowani i komentowani w ten sposób?

Może Cię zainteresować