×

Biedroń kpi z Bosaka i publikuje nagranie. Internauci: „to jest za mocne”

Biedroń kpi z Bosaka, zamieszczając na Tik Toku i Instagramie filmik dedykowany liderowi Konfederacji. Zabawny, czy tym razem przesadził? Zdania internautów są podzielone.

Żarciki polityków

Robert Biedroń od dawna naśmiewa się z Krzysztofa Bosaka, kwestionując jego orientację seksualną. Z pewnością świetnie wie, że polityków, publicznie manifestujących niechęć do środowisk LGBT najłatwiej wyprowadzić z równowagi sugerując publicznie, że sami są, powiedzmy, waginosceptyczni.

Jesienią zeszłego roku Biedroń, który nie ukrywa swojego homoseksualizmu, dokuczał liderowi Konfederacji, sugerując żartobliwie, że ten czuje do niego miętę. Zamieścił wtedy na Facebooku specjalnie zmontowany na cześć Bosaka filmik oraz osobisty wpis o treści:

Krzysiu, przestań. Ja już jestem zajęty przez… innego Krzysia.

Biedroń od lat jest w stałym związku z prawnikiem, specjalistą w dziedzinie praw człowieka, a od półtora roku również posłem z ramienia Lewicy, Krzysztofem Śmiszkiem.

Zresztą on i Bosak na początku kadencji obecnego Sejmu rywalizowali w plebiscycie zorganizowanym przez Super Express wśród czytelników na najprzystojniejszego posła. Śmieszek zdeklasował wtedy Bosaka, który ostatecznie musiał zadowolić się drugim miejscem.

Biedroń kpi z Bosaka

Ostatnio Biedroń postanowił wrócić do nabijania się z lidera Konfederacji. Na Tik Toku i Instagramie zamieścił filmik, wyraźnie kierowany pod jego adresem. Nagranie pojawiło się w środku nocy i od razu wywołało zamieszanie w Internecie.

Filmik zaczyna się od ujęcia przedstawiającego Biedronia z podpisem o treści:

Czy mogę odzyskać swój sweter?

Następnie pojawia się młodziutki Bosak w sweterku, najwyraźniej z początków swojej kariery, a w tle rozlega się wypowiedziane cienkim dziewczęcym głosikiem pytanie:

Czy mogę odzyskać swoje dziewictwo?

Następnie do wtóru melodii, którą rozpozna każdy fan amerykańskiego serialu Pohamuj entuzjazm, znów pojawia się wizerunek Biedronia, a następnie Bosaka. Nagranie wywołało mieszane uczucia. Nie zabrakło zachwytów:

To jest za mocne, że on to wstawia na swój profil

O matko, dlatego Pana lubię

Ale mi to humor poprawiło.

Są też osoby, które uważają, że takie kpiny z homofobii Bosaka, to jednak cios poniżej pasa. Ale najlepiej obejrzeć nagranie i wyrobić sobie własną opinię:

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Robert Biedroń✌️ (@robertbiedron)

Źródła: www.se.pl, www.se.pl, www.se.pl

Może Cię zainteresować

zamknij