×

Fanki Justina Biebera zawiedzione. Piosenkarz zaręczył się z popularną modelką

Bożyszcze nastolatek, Justin Bieber, zaręczył się z modelką i córką znanego aktora, Hailey Baldwin. 24-latek ze swoim bujnym życiem towarzyskim nigdy nie był w stanie długo być w związku, nie licząc Seleny Gomez, która najdłużej z nim wytrzymała.

Znajomi pary mówią, że narzeczeni są w sobie bardzo zakochani i nie widzą świata poza sobą. Ciekawe, co na to Selena, z którą jeszcze kilka miesięcy temu Justin był widziany na randkach?

Do tej pory na jego Instagramie na próżno było szukać treści o charakterze osobistym. Tym razem wyłożył kawę na ławę i powiedział, co dzieje się w jego życiu

Hailey, jestem tak bardzo zakochany we wszystkim, co dotyczy ciebie! Tak bardzo zależy mi na tym, aby spędzić całe życie, poznając każdą część Ciebie, kochając Cię cierpliwie i łaskawie. Obiecuję, że poprowadzę naszą rodzinę z honorem i uczciwością, pozwalając Jezusowi przez Jego Świętego Ducha prowadzić nas we wszystkim, co robimy i jakie decyzje będziemy podejmować.

Moje serce jest CAŁKOWICIE i W PEŁNI TWOJE i ZAWSZE będziesz na pierwszy miejscu. Jesteś miłością mojego życia, Hailey Baldwin, i nie chciałbym spędzić go z nikim innym. Sprawiasz, że jestem o wiele lepszy i idealnie się uzupełniamy. To zabawne, ale dopiero z Tobą wszystko wydaje się mieć sens. Najbardziej podekscytowany jestem tym, że mój młodszy brat i siostra zobaczą kolejne zdrowe, stabilne małżeństwo i będzie to dla nich dobry wzór. Zaręczyliśmy się siódmego dnia siódmego miesiąca. Liczba siedem to liczba duchowej doskonałości, to prawda – sprawdźcie to. Czy to nie szaleństwo?!

Wszyscy zastanawiają się, czy to może mieć związek z działalnością zawodową artysty, a może najzwyczajniej w świecie się zakochał. Co myślicie?

Może Cię zainteresować

zamknij