×

Gdy była mała, znęcał się nad nią ojciec. To miało wpływ na jej późniejsze zachowanie

Beth Thomas ze Stanów Zjednoczonych miała tylko roczek, gdy zmarła jej mama i razem z bratem, który dopiero przyszedł na świat, musiała zostać pod opieką ojca tyrana.

Dziewczynka była uwięziona w piekle, które wydawało się, że nigdy się nie skończy. Ojciec nie tylko zaniedbywał dzieci, ale znęcał się nad nimi i wykorzystywał je seksualnie. Bezbronna córka nie widziała szansy ucieczki.

1

Gdy Beth miała 19 miesięcy wraz z bratem trafiła do rodziny zastępczej. Jej 7-miesięczny brat miał zdeformowaną czaszkę od tego, że leżał cały dzień w łóżeczku. Beth miała okropne koszmary każdej nocy.

2

Ciężko opisać, co musiały przejść dzieci, ale rodzice adopcyjni myśleli, że z biegiem czasu wszystko powoli zacznie się układać.

Niestety Beth stała się bardzo skryta i tłumiła emocje. Robiła rzeczy, które wydają się być bardzo dziwne. Dziewczynka masturbowała się tak mocno, że krwawiła z miejsc intymnych. Niestety robiła też wiele gorszych rzeczy… Wbijała szpilki w ciało brata i zwierząt domowych, a pewnego dnia zaczęła uderzać głową braciszka o podłogę, ponieważ chciała go zabić!

3

Dziewczynka zagrażała nie tylko sobie, ale i ludziom w najbliższym otoczeniu, dlatego rodzice adopcyjni zdecydowali, że będą chodzić z nią do psychiatry.

Wówczas na jaw wyszła jej straszna przeszłość. Przez zaniedbania i nadużycia była niezdolna do odczuwania miłości i współczucia.

4

Aby pomóc Beth, rodzice umieścili ją w zakładzie, który przykłada szczególną troskę do wychowania dzieci, które były zaniedbywane.

Beth uczyła się kochać od nowa. Widziała, że inni ją kochają i jest dla kogoś ważna.

5

Po roku intensywnej terapii ciężko było odróżnić Beth od innych dziewczynek w jej wieku. Zachowywała się tak, jak jej rówieśniczki.

Zaczęła chodzić do szkoły muzycznej, zaprzyjaźniła się z innymi dziećmi i śpiewała w chórze. Niemniej jednak blizny na jej duszy nie zagoiły się jeszcze.

6

Dzięki długiemu leczeniu Beth nauczyła się czym jest empatia i jak należy traktować ludzi. Skończyła studia i pracuje jako pielęgniarka.

Mało tego, otrzymała nawet nagrodę za wybitne osiągnięcia na oddziale noworodków.

7

Beth na pewno nigdy nie pożegna się z demonami przeszłości, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby umiała z nimi walczyć. Poza tym jest świadectwem tego, jak można się zmienić, gdy się tego naprawdę chce. A Wy kochani rodzice pamiętajcie, że dzieci to Wasz największy skarb!

Polecane

Może Cię zainteresować