×

To koniec Beaty Tyszkiewicz w telewizji. Jej córka nie mogła dłużej milczeć i wyznała prawdę

Beata Tyszkiewicz w roli jurora „Tańca z Gwiazdami” to dla wielu osób jeden z głównych powodów oglądania programu. Interesujące wypowiedzi aktorki od lat przyciągają rzeszę widzów. Teraz to się zmieni… Artystka kończy karierę w mediach.

Pożegnanie z tańcem

Fani Beaty Tyszkiewicz mogą poczuć się nieco zawiedzeni. Gwiazda zdecydowała zakończyć karierę medialną i odejść z życia publicznego. Oznacza to, że nie wystąpi już więcej w żadnej produkcji filmowej ani nie zobaczymy jej w jury „Tańca z Gwiazdami”.

Innymi słowy, Beata Tyszkiewicz kończy karierę. Prawdopodobnie przyczyną tej decyzji jest podeszły wiek aktorki. 81 lat to odpowiedni moment, aby nieco odpocząć i skupić się na życiu rodzinnym.

Przez ostatnie dwa lata wielka dama polskiego kina zmniejszyła do minimum swoją obecność w życiu publicznym. Teraz jednak, zdecydowała oficjalnie potwierdzić, że kończy karierę. Jej córka, Karolina Wajda w imieniu matki powiadomiła media o tej decyzji:

Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem. Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną…

Zły stan zdrowia

Warto przypomnieć, że Beata Tyszkiewicz zmaga się z problemami zdrowotnymi. W 2017 roku przeszła zawał serca. Lekarze uratowali ją, jednak niedługo później przeszła dwa kolejne ataki serca. Od tego czasu gwiazda zmieniła swój tryb życia. Większość czasu spędza w posiadłości swojej córki, gdzie odpoczywa i stara się unikać stresów.

Zdecydowanie woli być blisko córki, niż jeździć do sanatoriów. Jak mówi Wajda, warunki w tym miejscu są niemal identyczne, jak w ośrodku uzdrowiskowym.

Mama odpoczywa jedynie w moim dworku w Głuchach pod Warszawą, tam gdzie są Muzeum Norwida, stajnie i szkoła jeździecka, którą prowadzę. Warunki mam dla niej sanatoryjnie

Ostatnia rola aktorska Beaty Tyszkiewicz to występ z 2009 roku w serialu „Niania”. Od 2005 była jurorką programu „Taniec z gwiazdami”. W 2018 roku zrezygnowała z posady z powodu pogorszenia się jej stanu zdrowia.

Mamy nadzieję, że Pani Beata Tyszkiewicz będzie w pełni cieszyła się pięknym czasem w Głuchach, a zdrowie już jej nie opuści. Na zawsze w pamięci widzów „Tańca z Gwiazdami” pozostaną jej cytaty dotyczące horoskopu oraz inne nieszablonowe wypowiedzi.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), YouTube.com, Twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij