Kategorie GwiazdyPolska

Beata Tadla pochwaliła się romantycznym zdjęciem z ukochanym! Cała promienieje!

Polska dziennikarka radiowa i prezenterka telewizyjna, Beata Tadla, ciężkie chwile ma już za sobą. Przypomnijmy, że 44-latka była niegdyś związana z Jarosławem Kretem. I choć wydawać by się mogło, że para spędzi ze sobą resztę dni, rozstali się po 5 latach – prezenter pogody odszedł od swojej żony tuż przed startem „Tańca z Gwiazdami”. Podobno miał później żałować swojej decyzji i prosić dziennikarkę o powrót. Na to było już jednak za późno. Tymczasem Beata Tadla pokazała zdjęciem z ukochanym, którym pochwaliła się z mediach społecznościowych już kilka miesięcy temu. Na pierwszy rzut oka widać, że maja się ku sobie.

Beata Tadla pokazała zdjęciem z ukochanym

Szczęście się do niej uśmiechnęło, a najlepszym tego dowodem są zdjęcia, która Beata Tadla opublikowała na swoim Instagramie. Na zdjęciach widzimy romantyczną sesję zdjęciową prezenterki ze swoim ukochanym. Na pierwszy rzut oka widać, że czują się w swoim towarzystwie bardzo dobrze.

Nie śmiejemy się dlatego, że jesteśmy szczęśliwi. Jesteśmy szczęśliwi, dlatego że się śmiejemy”. William Jones. Mam nadzieję, że wasz weekend też był bajeczny – napisała pod zdjęciem

Beata Tadla pochwaliła się romantycznym zdjęciem z ukochanym! Cała promienieje!
Instagram

Reakcje fanów

Fani są zachwyceni wpisem Beaty. W komentarzach pod fotografią nie zabrakło ciepłych i miłych słów internautów, którzy wielokrotnie podkreślali, że para wygląda na bardzo szczęśliwą.

Miło widzieć, że jest Pani szczęśliwa i zakochana

I niech te uśmiechy będą każdego dnia. Pozdrawiam

Widocznie tak miało być, po burzy przychodzi słońce. Cieszę się, że jesteście szczęśliwi

Instagram

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko podpisać się pod tymi komentarzami. Gratulujemy i życzymy mnóstwo miłości!