×

Beata Tadla pochwaliła się romantycznym zdjęciem z ukochanym! Cała promienieje!

Polska dziennikarka radiowa i prezenterka telewizyjna, Beata Tadla, ciężkie chwile ma już za sobą. Przypomnijmy, że 44-latka była niegdyś związana z Jarosławem Kretem. I choć wydawać by się mogło, że para spędzi ze sobą resztę dni, rozstali się po 5 latach – prezenter pogody odszedł od swojej żony tuż przed startem „Tańca z Gwiazdami”. Podobno miał później żałować swojej decyzji i prosić dziennikarkę o powrót. Na to było już jednak za późno. Tymczasem Beata Tadla pokazała zdjęciem z ukochanym, którym pochwaliła się z mediach społecznościowych już kilka miesięcy temu. Na pierwszy rzut oka widać, że maja się ku sobie.

Beata Tadla pokazała zdjęciem z ukochanym

Szczęście się do niej uśmiechnęło, a najlepszym tego dowodem są zdjęcia, która Beata Tadla opublikowała na swoim Instagramie. Na zdjęciach widzimy romantyczną sesję zdjęciową prezenterki ze swoim ukochanym. Na pierwszy rzut oka widać, że czują się w swoim towarzystwie bardzo dobrze.

Nie śmiejemy się dlatego, że jesteśmy szczęśliwi. Jesteśmy szczęśliwi, dlatego że się śmiejemy”. William Jones. Mam nadzieję, że wasz weekend też był bajeczny – napisała pod zdjęciem

Instagram

Reakcje fanów

Fani są zachwyceni wpisem Beaty. W komentarzach pod fotografią nie zabrakło ciepłych i miłych słów internautów, którzy wielokrotnie podkreślali, że para wygląda na bardzo szczęśliwą.

Miło widzieć, że jest Pani szczęśliwa i zakochana

I niech te uśmiechy będą każdego dnia. Pozdrawiam

Widocznie tak miało być, po burzy przychodzi słońce. Cieszę się, że jesteście szczęśliwi

Beata Tadla pokazała zdjęciem z ukochanym

Instagram

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko podpisać się pod tymi komentarzami. Gratulujemy i życzymy mnóstwo miłości!

Polecane

Może Cię zainteresować