×

Bartosz Kurek i Anna Grejman wzięli ślub. Jest zdjęcie z uroczystości

Znana i lubiana para polskich siatkarzy, Bartosz Kurek i Anna Grejman wzięli ślub. Choć byli od dłuższego czasu z sobą zaręczeni, to jednak dla wielu ich fanów jest to niespodzianką. Ślub bowiem był trzymany w tajemnicy przed mediami, a o tym, że miał miejsce wiemy tylko ze zdjęcia wrzuconego na Insta przez Bartka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🐥🐥❤️

Post udostępniony przez Bartosz Kurek (@bartkurek88)

Bartosz Kurek i Anna Grejman wzięli ślub

Zdjęcie, które polski siatkarz wrzucił dzisiaj na swoje konto społecznościowe wygląda na typową fotkę ze ślubnej sesji zdjęciowej. Młodzi małżonkowie mają na nim zawadiacko ubrane przeciwsłoneczne okulary i z przymrużeniem oka można powiedzieć, że wyglądają przez to trochę, jak z plakatu gangsterskiego filmu. Ani można pogratulować prześlicznej białej, mocno wydekoltowanej sukienki, prezentuje się w niej bardzo kobieco i atrakcyjnie.

O szczegółach samej uroczystości na razie nic więcej nie wiadomo. Młoda para przy okazji zamieszczenia zdjęcia nie podzieliła się żadnymi szczegółami, a opis fotki jest wyjątkowo krótki i zawiera tylko parę emotek. Pozostaje więc czekać aż ktoś z ich najbliższych znajomych się zdradzi, albo aż sama para zdecyduje się podzielić większą ilością szczegółów (a miejmy nadzieję, że i zdjęć).

Zaręczeni od dwóch lat

Warto przypomnieć, ze para była narzeczeństwem już od dwóch lat. Większość fanów o tym wydarzeniu też dowiedziała się na podstawie fotki wrzuconej przez Bartka na Insta (3 listopada 2018 roku). Wtedy para pokazała się razem, a Ania miała na palcu rzucający się w oczy, efektowny pierścionek zaręczynowy i wyglądała na bardzo szczęśliwą.

Czy marzą o założeniu rodziny?

Para jest już z sobą od ponad czterech lat. Ania i Bartek wydają się bardzo zżyci i szczęśliwi. Podobno uwielbiają razem podróżować i wychowują wspólnie psa. Czy teraz, po ślubie ich rodzinne stadło powiększy się o kolejną osobę? Para dość mocno chroni swoją prywatność więc trudno na dzień dzisiejszy coś w tym względzie przewidzieć. Jedno wydaje się pewne. Jeżeli Ania i Bartek zdecydują się na dziecko, to pewnie też dowiemy się tego z Instagramu Bartka.

Źródła: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij