×

Czy Barack Obama rozwodzi się z żoną? Sensacyjne doniesienia zza ocenu

Według zagranicznych mediów Barack Obama rozwodzi się z żoną. W tle całej afery gigantyczne pieniądze i nietaktowe zachowanie ze strony byłego prezydenta USA.

Barack Obama rozwodzi się z Michelle

Okładka Globe z tego tygodnia twierdzi, że Barack rzucił prosto w Michelle papierami rozwodowymi. Zaskoczyło to jego żonę, bo sama rzekomo przygotowała także dokumenty, tylko nie odważyła się ich złożyć.

Żona Obamy przygotowała dokumenty rozwodowe sporządzone przez jej prawników, a Barack posunął się o krok dalej, podając Michelle własne papiery. Była zszokowana, jak można sobie to wyobrazić, ale teraz spiskuje ze swoimi prawnikami, aby wycisnąć z Baracka tyle pieniędzy, ile się da. Barack z kolei odrzucił żądania Michelle dotyczące alimentów, ponieważ „może się sama utrzymać”. Michelle napisała nie tylko najlepiej sprzedającą się książkę, ale ma także wykształcenie prawnicze. W każdej chwili może wrócić do pracy! – takie sensacyjne doniesienia podało źródło tabloidu

Informator twierdzi dalej, że Barack jest nieugięty w utrzymywaniu swojej posiadłości w Martha’s Vineyard, a następnie wymienia listę spraw spornych między parą. Pojawiła się także informacja, że były prezydent, może stracić na rozwodzie nawet 150 milionów dolarów!

Jakie są powody rozstania?

Mówi się, że były prezydent był zmęczony toksycznym małżeństwem dla wygody i serią paskudnych awantur. Dowodem na rozstanie pary ma być fakt, że oboje zostali sfotografowani bez obrączek ślubnych. Do tego dochodzą oskarżenia niewierności, jak i udawanie małżeństwa w celach politycznych. Tabloid w jednym ze swoich artykułów wspomina, jak Barack zerwał obrączkę i rzucił ją w Michelle w niedawnej kłótni.

Słynne małżeństwo

Obama i jego żona poznali się w 1988 roku dzięki pracy. Michelle zatrudniła się w firmie prawniczej i przez trzy miesiące pełniła funkcję doradczyni Baracka. Początkowo nie było mowy o tym, by ich znajomość wyszła poza ramy zawodowe. Ostatecznie uczucie okazało się tak silne, że tych dwoje zaczęło się ze sobą spotykać. Po trzech latach powiedzieli sobie „tak”.

Amerykanie uważali ich zawsze za idealne małżeństwo. Byli w związku przez ponad 30 lat i niejednokrotnie pojawiali się na czołówkach gazet. Sam Barack Obama niejednokrotnie podkreślał znaczenie swojej rodziny oraz wsparcie żony w trakcie prezydentury…

Czy doniesienia mogą być prawdziwe? A może to próba zwrócenia na siebie uwagi?

Źródła: jastrzabpost.pl
Fotografie: Cnn.com (miniatura wpisu), Pixabay.com, Wikipedia.com

Może Cię zainteresować