×

80-latka ze Świnoujścia przyszła do studia tatuażu. Po chwili zdecydowała się na odważny krok

O studio tatuażu Tattoo777 mieszczącym w Świnoujściu zrobiło się w ostatnim czasie wyjątkowo głośno. Wszystko za sprawą sympatycznej pani po 80-ce, która… zdecydowała się na swoją pierwszą dziarę – mimo że, niektórzy mówią iż „w pewnym wieku to nie wypada”

Zdjęcie zarówno kobiety, jak i jej nowego nabytku, nie bez powodu wywołało w sieci ogromne zainteresowanie. W końcu kto zna jeszcze jakąś osobę w podobnym wieku, która decyduje się przyozdobić swoje ciało w taki sposób?

„Ostatnio nasze studio odwiedziła Crystal – absolutnie wyjątkowa i urocza pani po 80-ce” – czytamy na fanpage’u studia Tattoo777. Ciekawi, na jaki tatuaż zdecydowała się starsza pani?

Tatuaż kobiety

Dziara Crystal to piękny, kolorowy łapacz snów, który powstał na jej ramieniu. Autorką tatuażu jest pracująca w tamtejszym studio Kasandra. Tatuażystka nie kryła zadowolenia z powodu decyzji Crystal, która postawiła czoła wszelakim stereotypom.

Dziękujemy za zaufanie i wspaniałe emocje, które nam towarzyszyły! Gratulujemy Crystal odwagi w wyrażaniu siebie. To był zaszczyt móc wykonać ten tatuaż! – napisali pod zdjęciem Crystal pracownicy studia

Zachwyt internautów

Miłych słów w stronę starszej kobiety nie było końca. Chwilę później mnóstwo pozytywnych i pełnych zachwytu komentarzy spłynęło ze strony internautów.

Nigdy w życiu nie jest zbyt późno, żeby spełniać pragnienia.

Super, jest pani wspaniała i ma tyle ciepła w oczach.

Niesamowita babcia!

Crystal udowodniła, że wykonanie tatuażu to nic strasznego. Pokazała również, że wiek w tym przypadku nie powinien grać żadnej roli. W końcu to nasze ciało i możemy z nim robić, co tylko chcemy.

Polecane

Może Cię zainteresować