×

Mama patrząc na to zdjęcie uświadomiła sobie jedną, bardzo ważną rzecz. Daje do myślenia

Autorką zdjęcia, które bardzo szybko zdobyło w sieci ogromną popularność, jest mama widocznej na fotografii dziewczynki, która pozuje razem ze swoim nowo poznanym kolegą.

Ayanna Toye Barrows wraz ze swoją córką spacerowały wzdłuż brzegu, kiedy niespodziewanie podbiegł do nich chłopiec i zaczął mówić do dziewczynki. Chwilę później wskazał na swój naszyjnik na którym widniał ząb rekina, pożegnał się i najzwyczajniej w świecie pobiegł w swoją stronę!

Całą historią postanowiła podzielić się Ayanna, która zamieściła jej przebieg pod udostępnionym na swoim profilu zdjęciem:

Spacerowałyśmy po plaży podczas zachodu słońca, kiedy przybiegł do nas ten uroczy chłopiec i zaczął rozmawiać z moją córką. Ich rozmowa nie trwała długo – zapytał ją o imię, pokazał jej zawieszony na swojej szyi ząb rekina i odszedł. Wrócił jednak po kilku minutach wykrzykując imię mojej córki. Kiedy moje dziecko odwróciło się w jego kierunku, malec powitał je z uśmiechem. Po chwili zaczął opowiadać jej historię o zębie rekina, który ponoć dał mu niebywałą moc.

Kiedy rozmawiali, poprosiłam mamę chłopca o zgodę, na zrobienie tej dwójce zdjęcia do którego nikt ich nie ustawiał, nikt też nie kazał im się uśmiechać.

Ayanna Toye Barrows

Kiedy zakończyli pogawędkę, dzieciaki uściskały się na pożegnanie, po czym poszłyśmy w swoją stronę.

Ta niezwykła chwila była najpiękniejszym dowodem tolerancji, z jakim miałam styczność. Nie przeszkadzał im odmienny kolor skóry, inne poglądy, oraz to, że poznali się dosłownie chwilę temu. Ich spotkanie było magiczne! Dzieci potrafią być takie prawdziwe…

Świat byłby zdecydowanie piękniejszy, gdybyśmy potrafili zachowywać się tak, jak ta dwójka maluchów.

Wpis kobiety został udostępniony ponad 56 tysięcy razy!

To prawdziwy kawałek nieba na Ziemi. Mam nadzieję, że wywołasz to zdjęcie, a Twoja córka będzie mogła do niego wrócić w każdej wolnej chwili – napisała w komentarzu jedna z osób.

Choć to tylko dzieci, wciąż wiele możemy się od nich nauczyć. To niesamowite jaka szczerość płynie z tych małych istot. Potrafią kochać bez względu na różnice, jakie dzielą je z innymi, a co najpiękniejsze, są w tym wszystkim bardzo prawdziwe.

Może Cię zainteresować

zamknij