×

Rodzice 6-raczków opublikowali rozczulające zdjęcie. Ich maluszki są wspaniałe!

Do sieci trafiło piękne i rozczulające zdjęcie 6-raczków z Tylmanowej, które przyszły na świat pod koniec maja w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Kochane maluchy – Malwina, Kaja, Zosia, Nela, Filip i Tymon –  wyglądają przeuroczo i wszystko wskazuje na to, że mają się bardzo dobrze!

Zdjęcie 6-raczków
Instagram

Rozczulające zdjęcie 6-raczków

Rodzice sześcioraczków od kilku miesięcy stoją przed nie lada wyzwaniem. Podczas gdy niektórzy mają problem z jednym, dwoma czy trzema maleństwami jednocześnie, oni każdego dnia mają do czynienia z całą gromadką maluchów. Odkąd przyszły na świat, kochający rodzice relacjonują ich życie na specjalnie stworzonym dla bobasów koncie na Instagramie – na dzień dzisiejszy obserwuje je już blisko 80 tys. osób. Chwilę temu pojawiła się na nim kolejna, wyjątkowo piękna fotografia. Widzimy na niej całą szóstkę maluszków. Podczas gdy jeden z nich spogląda w obiektyw aparatu, pozostali wyglądają, jakby spali. Każdy z nich jest ubrany w identyczny „strój misia”, do czego w opisie do zdjęcia nawiązała mama.

Misiaki w komplecie ?????? I to wystarczy ❤️

Z pewnością za parę lat będą się wspólnie śmiali z tej fotografii. Piękne misiaki, prawda?

Zdjęcie 6-raczków
Instagram

Narodziny sześcioraczków

To był wyjątkowy dzień i jedyny dotychczas taki przypadek w Polsce. Sześcioraczki przyszły na świat w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie 20 maja tego roku. Ze względu na mnogą ciążę, maluszki urodziły się przez cesarskie cięcie już w 29. tygodniu ciąży – najmniejsze z dzieciaczków waży około 800 gramów, a największe 1200. Ze względu na przedwczesne rozwiązanie, sześcioraczki musiały pozostać nieco dłużej w szpitalu. Po kilku miesiącach dotarła do nas jednak wspaniała informacja, że wszystkie dzieciaki są już w domu.

Zdjęcie 6-raczków
Instagram

Prezenty dla rodziny maluszków

Wyjątkową chwilą żył cały kraj, a szczęśliwych rodziców i ich pociechy odwiedził sam premier Mateusz Morawiecki wręczając jednocześnie parze wyjątkowy prezent w postaci samochodu. Wsparcia udzielił również m.in. Sejmik Województwa Małopolskiego, który zasilił domowy budżet powiększonej rodziny o 100 000 złotych.

Sześcioraczki rodzą się wyjątkowo rzadko. Szacuje się, że jest to 1 na 4,7 miliarda ciąż na całym świecie! Rodzice sześcioraczków z Tylmanowej mogą więc mówić o prawdziwym cudzie.

Jeszcze raz gratulujemy!

Może Cię zainteresować

zamknij