×

74-latek twierdzi, że stracił dziewictwo z kosmitką. Zapewnia także, że ma z nią setki dzieci

Na pierwszy rzut oka, 74-letni David Huggins jest zwykłym i niepozornym mieszkającym w New Jersey mężczyzną. Postrzeganie jego osoby zmienia się jednak o 180 stopni, kiedy słyszy się o jego doświadczeniach… z kosmitami!

Huggins twierdzi, że regularnie spotykał się z istotami pozaziemskimi odkąd skończył 8 lat.

Pinterest

Według mężczyzny, ostatni raz spotkał się z nimi około 5-6 miesięcy temu, kiedy w niewytłumaczalny sposób znalazł się w ramionach jednej z tamtejszych „kobiet”.

Pinterest

Według Hugginsa, „kobieta”, która regularnie odwiedzała mężczyznę, przybywała z pozaziemskiego królestwa nazywanego przez nią domem. Twierdzi, że to z nią stracił dziewictwo, kiedy miał zaledwie 17 lat. Od tego momentu spłodził setki dzieci, których nigdy więcej nie zobaczył.

Cała historią Hugginsa bardzo zainteresowała Brada Abrahamsa, który koniecznie chciał dowiedzieć się więcej na temat jego osoby, a przede wszystkim doświadczeń.

Opowieść mężczyzny zaintrygowała go do tego stopnia, że powstał pełnometrażowy film pt. „Love and Saucers”, który przedstawia niewiarygodną historię Hugginsa.

Pinterest

Zadziwiający jest w tym wszystkim z pewnością fakt, że 74-latek z wyjątkową lekkością i spokojem opowiadał o wszystkich swoich doświadczeniach, przez co stał się bardzo wiarygodny. Jest również przekonany, że miliony ludzi na całym świecie doświadczają podobnych rzeczy.

Dokument nie jest niczym nadzwyczajnym – nie ma żadnych spektakularnych efektów ani psychodelicznych scenek.

Pinterest

Przedstawia Hugginsa otoczonego setkami jego obrazów. To właśnie wśród nich 74-latek opowiada o wszystkich swoich doświadczeniach, jakie przeżył z pozaziemskimi istotami. Na film składają się również wywiady z powiązanymi z mężczyzną osobami.

W dokumencie Huggins mówi między innymi o pierwszym spotkaniu z kosmitami.

Pinterest

Jak twierdzi, siedział pod drzewem, gdy nagle zobaczył owłosioną istotę o dużych, błyszczących oczach, która zbliżała się w jego kierunku. Przestraszony mężczyzna uciekł do stodoły, podczas gdy kosmita zniknął w gąszczach lasu. Takich spotkań było jednak w jego historii znacznie więcej…

„Love and Saucers” ze względu na swoją wiarygodność zebrał już mnóstwo pozytywnych komentarzy. Nie ulega wątpliwości, że nagranie jest godne uwagi. Ciężko jednak stwierdzić, czy to, co mówi mężczyzna, może być prawdą. a Wy jak sądzicie?

Może Cię zainteresować

zamknij