×

Asia z „Rolnik szuka żony” zdradziła, jaki naprawdę jest Kamil poza programem

Czy w programie telewizyjnym, pod czujnym okiem kamer oraz milionów widzów, można znaleźć miłość? Ta para jest najlepszym przykładem, że odpowiedź na to pytanie brzmi: „tak”. Zresztą w finałowym odcinku programu słowo „tak” padło też w innym kontekście. Rolnik znalazł swoją żonę! Asia z „Rolnik szuka żony”zdradziła, jaki Kamil jest poza programem.

Finał pełen emocji

Jak przystało na finał ósmej już edycji programu „Rolnik szuka żony”, emocji nie zabrakło. Bilans jest lepszy, niż można się było spodziewać – ślub, narzeczeństwo i dwa związki, choć te niewątpliwie stanowią największe zaskoczenie. Nieoficjalnie mówi się, że dwie kandydatki Stanisława związały się z dwoma kandydatami Kamili – Tereska ma się spotykać z Adamem, zaś Roksana z Tomaszem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kamil (@kamil_.os)

Krzysztof w ekspresowym tempie zakochał się w Bogusi i równie szybko się oświadczył, co mogli zobaczyć wszyscy widzowie programu. Minęło zaledwie kilka miesięcy i para była już po ślubie.

Nieco wolniej zadziałał Kamil – rolnik, który stał się ulubieńcem widzów. Skromny, sympatyczny, uczciwy wobec wszystkich kandydatek. Chociaż był najmłodszy spośród uczestników, wydawało się, że najlepiej wie, czego chce.

Na początku Kamil przejawiał słabość do Justyny, która go odrzuciła. Przyjął jej decyzję z godnością i zaczął więcej uwagi poświęcać Asi. Zapatrzona w Kamila dziewczyna była bardzo szczęśliwa. Uczucie zaczęło się rozwijać na oczach widzów. Zwieńczeniem były zaręczyny, do których doszło właśnie w finałowym odcinku „Rolnika”.

Asia z „Rolnik szuka żony”opowiedziała o Kamilu

Oboje są bardzo młodzi, ale oboje wiedzą, czego chcą od życia. Ich największym marzeniem jest stworzenie rodziny. Dzięki „Rolnikowi” to marzenie właśnie się spełnia.

Asia rzuciła pracę i przeniosła się do Kamila. Zgodnie z zapowiedzią gotuje dla niego obiady, a potem zawozi mu je do pracy.

Nie żałuję, że musiałam rzucić pracę i przenieść się do Kamila. Ktoś o mnie dba. Jak obiecałam, wożę mu na pole obiadki
– pochwaliła się Asia tuż przed tym, jak Kamil padł przed nią na kolana i zapytał, czy zostanie jego żoną.
Nie przeczuwałam. Jestem szczęśliwa
– wyznała Asia.

Zaręczyny były ukoronowaniem wyjątkowego uczucia, które rozwijało się na oczach widzów. Asia i Kamil wydają się bardzo szczęśliwi. Narzeczona przyznaje, że Kamil jest mężczyzną jej życia.
Jaki jest Kamil na co dzień? Opiekuńczy, kochany, zabawny i dba o mnie najmocniej, jak potrafi.
Uwielbiam jego poczucie humoru.
– wyznała.
W sieci zaroiło się od komplementów i życzeń od zachwyconych widzów programu. I my się do nich przyłączamy!

Narzeczonym życzymy kolejnych lat w szczęściu i miłości!

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować