×

Wiemy, jaki kolor włosów ma syn Meghan i Harry’ego. Dotychczasowe zdjęcia tego nie zdradzały

Od kiedy Archie, syn Meghan Markle i księcia Harry’ego, przyszedł na świat, miliony ludzi zastanawia się, do którego z rodziców bardziej podobny jest malec. Jednym z najczęściej zadawanych pytań, jest pytanie, czy Archie ma rude włosy tak, jak jego ojciec. Dziś już znamy na nie odpowiedź.

Archie ma rude włosy. Tak przynajmniej twierdzi magazyn „People”

Przypomnijmy, że chłopiec został ochrzczony 6 lipca na zamku w Windsorze. Na profilu rodziny królewskiej na Instagramie bardzo szybko pojawiły się zdjęcia z ceremonii. Zdjęcia, które ku rozczarowaniu wielu osób były czarno-białe. Przypadek? Fani rodziny królewskiej niemal natychmiast zaczęli spekulować, że fotografie nie są kolorowe ze względu na kolor włosów malca i prawdopodobnie mieli rację. Magazyn „People” nieoficjalnie dowiedział się, że syn książęcej pary jest rudy. Tak twierdzi informator gazety, który żyje w bliskich relacjach z królewskim dworem.

Ma kępki rudawych włosów i urocze grubiutkie nóżki. Archie jest szczęśliwym i przeuroczym dzieckiem – czytamy w artykule „People”

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne oficjalne, a przede wszystkim kolorowe zdjęcie małego Archiego. Ciekawe, czy po swoim facie odziedziczył również charakter? Jeśli tak to niebawem w rodzinie królewskiej może być naprawdę ciekawie. Jakby nie patrzeć książę Harry ma za sobą hulaszczą przeszłość.

Myślicie, że Archie to wykapany tatuś?

Może Cię zainteresować