×

Tata Dominiki Tajner po raz 3 zostanie ojcem! Apoloniusz ma już 64 lata i dwoje wnucząt

Rozstanie Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego odbiło się echem niemal we wszystkich polskich mediach. Tymczasem okazuje się, że wiele dzieje się również u ojca 40-latki, którego rodzina wkrótce się powiększy. Apoloniusz Tajner, który 17 kwietnia skończy 65 lat, zostanie bowiem ojcem!

Kim jest wybranka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego?

Partnerka byłego trenera skoczków narciarskich, która spodziewa się dziecka, to Izabela Podolec. Jak podaje „Super Express”, parę dzieli bardzo duża różnica wieku. Przyszła mama jest bowiem młodsza od Apoloniusza Tajnera o 36 lat! Jak widać wiek nie jest to jednak przeszkodą do stworzenia udanego związku i budowania rodziny.

Oboje poznali się osiem lat temu

Do pierwszego spotkania pary doszło w pociągu. Apoloniusz wszedł do jednego z przedziałów, którym podróżowała 29-letnia wtedy Izabela. Co ciekawe, nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, a jakby tego było mało, Podolec poznała Tajnera z telewizji, ale nie była do końca pewna, z kim ma do czynienia. W jednym z wywiadów przyznała natomiast, że pomyliła go z aktorem z serialu „Na Wspólnej”.

Izabela Podolec ma urodzić latem

Wiadomo już, że Izabela Podolec ma urodzić latem. Póki co płeć dziecka nie jest jeszcze oficjalnie znana, a sam prezes Polskiego Związku Narciarskiego nie ma tutaj żadnych oczekiwań. W końcu doczekał się już zarówno córki jak i syna – aktualnie 40-letniej Dominiki i 36-letniego Tomisława. Warto zaznaczyć, że jest również dziadkiem 13-letniego Maksymiliana i 13-letniej Sary.

Swoją drogą gratulujemy kolejne dziecka!

Może Cię zainteresować

zamknij