×

Apoloniusz Tajner został ojcem! Synek otrzymał niepospolite i rzadko spotykane imię

Apoloniusz Tajner potwierdził, że znów został ojcem. Matką dziecka jest jego partnerka, młodsza o 36 lat. W rozmowie z mediami zdradził imiona najmłodszego członka rodziny. Tak jak wcześniej, zdecydował się na typowo polskie imiona. Maluch przyszedł na świat półtora miesiąca temu.

Apoloniusz Tajner potwierdził, że został ojcem

Stało się. Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner zostali rodzicami. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego w końcu potwierdził, że urodziło mu się trzecie dziecko. Chłopiec przyszedł na świat już półtora miesiąca temu, jeszcze przed planowanym terminem. Jednak rodzice chcieli w spokoju nacieszyć się maleństwem i długo udało im się zachować to wydarzenie w tajemnicy. Apoloniusz Tajner nie ukrywa swojego szczęścia. O narodzinach syna opowiedział w rozmowie z „Super Expressem”:

Potwierdzam, że zostałem ojcem. Dziecko urodziło się zdrowe. (…) Czuję, jakby przyłączono mi bateryjke do ciała

Przy okazji rozmowy z dziennikarzami były trener skoczków narciarskich, zdradził też jakie imiona wybrał z żoną dla dziecka. Chłopiec nazywa się Leopold Apoloniusz. Swoje imiona dostał po dziadku i po ojcu.

Apoloniusz Tajner został ojcem już po raz trzeci

Maleństwo to pierwsze dziecko 29-letniej Izabeli Podolec. Jednak dla 65-letniego Apoloniusza Tajnera to już trzecie dziecko. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego ma już dwójkę dzieci z pierwszego małżeństwa. Chodzi oczywiście o 40-letnią Dominikę Tajner i jej 36-letniego brata Tomisława. Co ciekawe, syn Apoloniusza Tajnera jest młodszy od jego wnucząt, czyli 13-letniego Maksymiliana i 13-letniej Sary.

Związek Apoloniusza Tajnera i Izabeli Podolec

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner pobrali się w Warszawie w maju tego roku. Jednak informacja o ciąży 29-latki pojawiła się w mediach jeszcze przed ślubem. Mimo że małżonków dzieli 36 lat, nic nie wskazuje na to, żeby wiek był dla nich jakąkolwiek przeszkodą. Pytana o to Izabela zawsze mówi, że ich związek wcale przez to nie cierpi:

To nie jest tak, że wszystko jest idealne. A teraz, czy ja widzę różnicę wieku? Myślę, że nie. Wiadomo, w każdym związku są kłótnie, ale one nie są spowodowane różnicą wieku. Ja też tego nie odczuwam. Poza tym, u nas jest specyficzna sytuacja, ponieważ poznałam Apoloniusza, jak miałam 21 lat. Jesteśmy siedem lat razem. On w jakiś sposób mnie ukształtował. Więc było trochę łatwiej

Przypomnijmy, że para poznała się 8 lat temu w pociągu na trasie Kraków-Warszawa. Po raz pierwszy pojawili się wspólnie w styczniu 2014 roku na konkursie skoków narciarskich w Innsbrucku. To własnie dla młodej wybranki Apoloniusz Tajner zakończył swoje 40-letnie małżeństwo.

Źródła: sport.se.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij