×

4 najciekawsze funkcje aplikacji Blix. Porównuj ceny jednym kliknięciem!

Nikogo nie dziwią gazetki promocyjne dostępne w formie papierowej bądź internetowej. Są popularne, bo obniżki cen przyciągają klientów. Jednak, aby zrobić naprawdę tanie zakupy, konieczne jest porównanie produktów przynajmniej z kilku sklepów. Czy można to zrobić szybko i bez wychodzenia z domu? Tak! Umożliwia to aplikacja Blix. Poznaj jej ciekawe i przydatne funkcje.

BLIX – co to jest?

Blix to aplikacja funkcjonalna, dzięki której można porównywać ceny w marketach oraz robić tańsze zakupy. Stworzona została dla osób, które cenią sobie oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy.

Jest intuicyjna, łatwa w obsłudze, a przy tym rozbudowana i nowoczesna. Umożliwia przeglądanie gazetek większości sklepów w Polsce (w bardzo dobrej rozdzielczości!) oraz uzyskanie informacji o trwających promocjach zakupowych.

Aplikacja Blix jest dostępna na smartfony z systemem Android i iOS. Jednak gazetki reklamowe można przeglądać również na stronie internetowej: https://blix.pl.

Jak zachęcają do skorzystania z aplikacji jej twórcy?

Planuj zakupy z Blix – to takie łatwe. Szybko wyszukasz produkty, sprawdzisz promocje i zrobisz listę zakupów. Pobierz aplikację i już dziś zacznij oszczędzać z Blixem. Wszystkie gazetki promocyjne w jednym miejscu!

Blix – podstawowe funkcje

Nowoczesna aplikacja zakupowa ma szereg różnych funkcji. Do najciekawszych i najbardziej praktycznych można zaliczyć przede wszystkim:
– przeglądanie gazetek wszystkich marketów,
– porównywanie cen tego samego produktu w różnych sklepach,
– tworzenie list zakupów,
– przechowywanie kart lojalnościowych.

1. Przeglądanie gazetek niemal wszystkich sklepów

Na papierowe gazetki możemy się natknąć niemal wszędzie – zarówno w sklepach dużych sieci handlowych, jak i w tych małych osiedlowych sklepikach. Jednak materiałów promocyjnych jest tak dużo, że regularne ich wertowanie mija się z celem. Zwłaszcza że to nie daje nam gwarancji, iż znajdziemy w niej produkt, który nas zainteresuje.

Na szczęście istnieje nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu planowanie zakupów będzie szybkie, proste i przyjemne. Aplikacja Blix ma w swojej bazie najnowsze gazetki promocyjne niemal wszystkich sklepów w Polsce. Możesz mieć do nich dostęp, nie ruszając się z miejsca.

Do dyspozycji użytkownika aplikacji są gazetki większych hipermarketów (np. Tesco), ale również popularnych dyskontów (m.in. Kaufland, Biedronka). Jest też dostęp do oferty ponad 260 marek, w tym sklepów odzieżowych, obuwniczych, elektronicznych, a nawet budowlanych.

Co ciekawe, nie trzeba przeglądać każdej gazetki z osobna. Istnieje bowiem możliwość przeszukania ich pod kątem konkretnej rzeczy lub nazwy marki. Dzięki temu możemy poznać wszystkie interesujące nas promocje.

2. Porównywanie cen tego samego produktu w różnych sklepach

Jedną z ciekawszych funkcji aplikacji Blix jest porównywarka cen, jakości, a nawet wyglądu danych artykułów. I to jeszcze przed ich zakupem. Jak to zrobić?

Wystarczy wpisać w niezwykle praktyczną wyszukiwarkę konkretną rzecz, np. „masło”, w gazetkach różnych marketów. Po chwili w wynikach ukażą się oferty z tym produktem i numery stron wraz z datą obowiązywania promocji.

Jak łatwo się domyślić, porównywarka daje nam możliwość znalezienia interesującego nas produktu w atrakcyjnej cenie. Możemy więc zaoszczędzić czas i pieniądze.

3. Tworzenie list zakupów

Blix nie tylko umożliwia przeglądanie gazetek i wyszukiwanie cenowych okazji, ale również wygodne planowanie zakupów. To niewątpliwie kolejna zaleta tej aplikacji.

Listę potrzebnych produktów zrobisz szybko, ponieważ możesz ją tworzyć już podczas przeglądania gazetek promocyjnych. Wystarczy, że zapiszesz interesującą Cię stronę w liście zakupowej albo dodasz do niej wybrany produkt – klikając w konkretną rzecz bądź wprowadzając ją ręcznie.

Tak przygotowanej listy zakupów na pewno nie zapomnisz zabrać ze sobą do sklepu. Mało tego! Istnieje możliwość udostępniania jej m.in. poprzez aplikację Messenger komuś innemu (np. mężowi z prośbą o realizację).

4. Przechowywanie kart lojalnościowych

Portfel bez kart lojalnościowych, ale ze wszystkimi bonifikatami sklepów, których jesteś stałym klientem? Tak, to możliwe! W aplikacji Blix istnieje praktyczna funkcja, która umożliwia zapisanie w niej wszystkich kart lojalnościowych, jakie tylko posiadasz.

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie ma już konieczności noszenia przy sobie „plastiku”, by móc z nich skorzystać. Nie musisz również obawiać się, że zgubisz gdzieś kartę klienta ulubionego sklepu albo nie będziesz mógł odnaleźć tej konkretnej. Wszystko będzie w Twoim telefonie. A to ogromna oszczędność czasu i miejsca w portfelu.

W dodatku dodawanie karty jest banalne, gdyż wystarczy zeskanować kod kreskowy albo ręcznie wprowadzić dane z karty.

Dlaczego warto zainstalować aplikację Blix?

Jeśli jeszcze masz wątpliwości, czy zacząć korzystać z aplikacji Blix, pozwól, że przypomnę Ci, jak wiele ma ona zalet.

Korzystając z tej aplikacji, nie tylko oszczędzamy czas i pieniądze planując zakupy. Co więc daje nam Blix?

  • możliwość wyboru ulubionych sklepów;
  • nieograniczony dostęp do aktualnych gazetek promocyjnych;
  • spersonalizowane powiadomienia o nowych gazetkach;
  • inteligentną wyszukiwarkę i porównywarkę produktów;
  • możliwość tworzenia listy zakupów;
  • przechowywanie kart lojalnościowych w jednym miejscu;
  • świadomość, że robisz coś dobrego dla środowiska (bo nie musisz gromadzić makulatury);
  • dostęp do przepisów kucharskich.

A to wszystko zupełnie za darmo i bez konieczności rejestracji!

Aplikacja Blix to nowoczesne rozwiązanie, które może zrewolucjonizować sposób robienia zakupów przez Polaków. Jej twórcy zapewniają, że codzienne zakupy staną się jeszcze łatwiejsze niż dotychczas, a dzięki porównywarce cen zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze!

Źródła: blix.pl
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), blix.pl

Może Cię zainteresować