×

Cenowe szaleństwo w Biedronce! Rozpocznie się już w poniedziałek

„Promocja” – to słowo przyciąga klientów jak magnes. Cenowe szaleństwo w Biedronce rozpocznie się już od poniedziałku 24 października. Na jakie produkty warto zwrócić uwagę?

Cenowe szaleństwo w Biedronce

Gdy drożyzna drenuje kieszenie Polaków, a ceny rosną w zawrotnym tempie, klienci chętnie szukają cenowych okazji. Szczególne teraz, w przededniu uroczystości Wszystkich Świętych, nowa oferta Biedronki może zainteresować wielu Polaków. Portal o2.pl przejrzał najnowszą gazetkę reklamową popularnego dyskontu. Co się w niej znalazło?

Nie lubicie poniedziałków? Dzięki akcjom takim jak ta, nowy tydzień od razu wydaje się nieco bardziej przyjazny. W poniedziałek 24 października klienci Biedronki mogą być mile zaskoczeni.

Olej rzepakowy Kujawski 2 l kupisz już za 19,90 zł. To bardzo przystępna cena, jeśli weźmiemy pod uwagę ostatni wzrost cen tego produktu. Warto podkreślić, że limit dzienny to trzy opakowania na kartę Moja Biedronka. Fani Dań Express będą mogli kupić drugi produkt tej marki o 50 proc. taniej (w tym przypadku limit wynosi cztery produkty).

Taka sama promocja dotyczy także wszystkich produktów Dove. Jest to zatem dobra okazja, by zrobić zapasy i kupić kilka produktów do pielęgnacji. Promocją 2+1 gratis objęte także wszystkie produkty do higieny jamy ustnej oraz produkty Cif i Domestos (o ile posiadasz aplikację Biedronki lub kartę Moja Biedronka).

Miłośników słodyczy na pewno ucieszy fakt, że przy zakupie pięciu wafelków Prince Polo jedna sztuka będzie kosztować będzie 0,99 zł.

Promocja na znicze

Nadchodzący tydzień to dosłownie ostatni dzwonek na zakupy przed Wszystkimi Świętymi. Wielu z nas będzie pewnie poszukiwać kwiatów oraz zniczy w przystępnych cenach. Szczególnie, że znicze podrożały rdr średnio o 19,1 proc. (na podstawie badania UCE Research i Hiper-Com). Dlatego warto skorzystać z promocji, która będzie obowiązywać do 26 października.

Przy zakupie czterech produktów (na jednym paragonie) z kategorii znicze z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronki rabat o wartości najtańszego produktu. Rabat rozkładany jest proporcjonalnie na wartość wszystkich produktów promocyjnych i zostanie naliczony przy kasie. Limit dzienny: 20 sztuk (5 produktów gratis) objętych promocją na kartę Moja Biedronka. W promocji nie biorą udziału wkłady do zniczy

– informuje Biedronka.

 

Fotografie: Wikimedia Commons (miniatura wpisu), commons.wikimedia.org

Może Cię zainteresować