×

Jarosław Bieniuk opublikował nieznane dotąd zdjęcie Ani i syna. Apeluje pod nim do Owsiaka

W trakcie tegorocznego koncertu WOŚP w Gdańsku i oczekiwania na tzw. „światełko do nieba” doszło do bestialskiego ataku na prezydenta miasta Pawła Adamowicza. Poważnie ugodzony nożem mężczyzna, zmarł dzień później w szpitalu.

Rezygnacja Jurka z funkcji szefa

Po tragicznych wydarzeniach, jakie miały miejsce w niedzielę podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku, Jerzy Owsiak postanowił zrezygnować z funkcji szefa WOŚP.

Wielu jego sympatyków jest zrozpaczonych tą decyzją. Od razu rozpoczęły się akcje w mediach społecznościowych, wyrażające poparcie dla osoby Owsiaka. Internauci wierzą, że zdołają tym przekonać Jurka do powrotu.

Murem za Owsiakiem

Do akcji #muremzaowsiakiem przyłączył się także Jarosław Bieniuk, były mąż zmarłej aktorki, Anny Przybylskiej.

Na swoim profilu na Instagramie umieścił wzruszający wpis, dołączając do niego zdjęcia syna, Ani i… Jurka Owsiaka. Post rozpoczął słowami:

PANIE JURKU! Mój starszy syn Szymon, urodził się z zapaleniem płuc

Później opisał historię narodzin starszego syna:

Zamiast do domu trafił na 2 tygodnie na Odział Intensywnej Opieki Noworodka w Klinice Neonatologii w Poznaniu. Ratowano mu życie w inkubatorze zakupionym przez WOŚP! Nigdy nie zapomnę, kiedy jako młodzi, przerażeni rodzice patrzyliśmy na małe serduszko przyklejone do boku aparatury, która ratowała życie naszemu dziecku

Były piłkarz, kończąc wpis wspomina o obietnicy, jaką sobie złożyli razem z Anią i apeluje do Owsiaka:

Obiecaliśmy sobie, że będziemy wspierać Pana i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy do końca świata i jeden dzień dłużej. Dlatego przyłączam a właściwie to, przyłączamy się razem z Anią do apelu, aby się Pan nie poddawał! Jest Pan nam potrzebny!

W tym roku Bieniuk zdecydował się przekazać na aukcje WOŚP wyjątkową pamiątkę rodzinną

Było to zdjęcie Ani z dziećmi z pięknej sesji do magazynu VIVA.

Może Cię zainteresować

zamknij