×

Ania Lewandowska pokazała córeczkę! Fani są bardzo zaskoczeni, ale nie tak to sobie wyobrażali

Robert i Anna Lewandowscy mimo tego, że nie schodzą z pierwszych stron gazet bardzo chronią prywatność swojej córki. Na Instagramie długo nie pokazywali Klary albo robili to w dyskretny sposób. W końcu możemy zobaczyć jej cudną buzię!

Klara nie odstępuje mamy na krok

Ania Lewandowska cały czas jest bardzo aktywną mamą. Nie chce zaniedbywać córki, więc często zabiera ją ze sobą do pracy. Na zdjęciu udostępnionym w mediach społecznościowych możemy obserwować dziewczyny przy pracy nad muffinkami.

Żona piłkarza zachęca do zdrowego żywienia, nie tylko dorosłych. Dzieci również dostają mnóstwo „śmieciowego” jedzenia i ona chce z tym walczyć. Przy okazji możemy podziwiać buzię małej Klary.

Dzieci muszę jeść zdrowo

Pamiętajmy, że to co dajemy naszemu dziecku przyczynia się do jego prawidłowego rozwoju. Czytajmy etykiety na opakowaniach, ponieważ dużo produktów dla dzieci zawiera cukier.

Ania wychodzi na przeciw rodzicom, który dbają o swoje maluchy i wraz z Klarą proponują na śniadanie coś zdrowego:

Wybieracie raczej opcje na słodko czy wytrawnie? ?
U nas zależne jest to od nastroju, dlatego staramy się każdego dnia mieszać smaki.
Przepisy na nasze śniadania są proste i mało skomplikowane, bo liczy się dla nas wspólne przygotowanie posiłków, całą rodziną! Lubimy jak małe rączki dodają składniki, mieszają i biorą aktywny udział w porannym gotowaniu

Książka z przepisami dla dzieci

Anna Lewandowska jest autorką bardzo dużej ilości książek i poradników. Od kiedy jest mamą, wydaje również pozycje o żywieniu dzieci i ćwiczeniach dla młodych mam. Jest skarbnicą wiedzy w tym temacie. Zawsze możecie zajrzeć na jej bloga, aby przekonać się o tym na własnej skórze.

Przypomnijmy, że żona Lewego jest obecnie w drugiej ciąży. Już niedługo Klara zostanie starszą siostrą. Od kilku tygodni toczą się spekulacje na temat płci ich drugiego dziecka.

Źródła: www.rmf.fm, www.papilot.pl
Fotografie: Instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować