×

Chłopiec czy dziewczynka? Ania Lewandowska powiedziała, jakiej płci będzie jej drugie dziecko

To jedno z najbardziej wyczekiwanych dzieci polskiego showbiznesu. Wszyscy fani pary zastanawiają się, czy Klara będzie miała siostrę, czy brata. Rąbka tajemnicy miała ujawnić przyjaciółka Lewandowskich…

Annę Lewandowską mocno zdenerwowały nowe informacje na temat płci dziecka. Na Instagramie trenerki pojawił się ostry komentarz.

Ania przerywa milczenie

Zaczęło się od doniesień Fleszu. Według gazety, przyjaciółka Ani miała podzielić się informacją na temat płci dziecka. News szybko obiegł Internet. Na reakcję Lewandowskiej nie trzeba było długo czekać.

Według anonimowego informatora, Ania spodziewa się drugiej córeczki! Co na to przyszła mama? Na Instagramie Ani pojawiło się się wymowne zdjęcie:

Żona Lewandowskiego rzadko komentuje plotki na swój temat. Zresztą, ze względu na popularność pary jest ich tyle, że ciężko byłoby się do wszystkich odnieść. Tym razem Ania zrobiła wyjątek.

Nie kryje rozczarowania

W swoim poście na Instagramie, WAG twierdzi, że o płci dziecka dowiedziała się… z mediów. Spekulacje na temat tego, że Ania spodziewa się córeczki, są ponoć wyssane z palca, a para sama nie wie, jakiej płci będzie dziecko.

Lewandowska nazywa smoczki ze zdjęcia uspokajającymi i twierdzi, że to z gazety dowiedziała się o rzekomej płci dziecka.

Post nie pozostawia wątpliwości. Ale czy uda się uciąć spekulacje?

Ania i Robert to jedna z najbardziej popularnych polskich par. Odkąd Robert Lewandowski ogłosił, że wraz z żoną spodziewają się dziecka, tabloidy nie dają parze wytchnienia.

Do rozwiązania pozostało sporo czasu więc plotki prawdopodobnie będą jeszcze narastać. Już wcześniej Lewandowscy nie opuszczali pierwszych stron gazet. Druga ciąża Ani to temat numer 1 nie tylko wśród zagorzałych fanów.

Kolejne doniesienia na temat płci dziecka zapewne będą się pojawiać jeszcze nie raz. Już w komentarzach pod dodanym postem, który miał uciąć spekulacje, pojawiły się wypowiedzi sugerujące, że Ania spodziewa się… bliźniaków!

Kiedy skończy się zabawa w zgadywanie? O tym zdecydują Ania i Robert

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować