×

Tragiczny finał poszukiwań 13-latki. Porzucone zwłoki dziewczynki znaleziono w lesie

Jeszcze cztery dni temu cała Francja żyła zaginięciem 13-letniej Angélique z Quesnoy-sur-Deule na północy kraju. Poszukiwania okazały się mieć tragiczny finał.

Zaginięcie

Angélique 25 kwietnia około godziny 16:30 poszła spotkać się z koleżankami. Rodzicom zostawiła kartkę z informacją. Dziewczynka do domu jednak nie wróciła. W końcu zaniepokojone małżeństwo zgłosiło zaginięcie dziecka.

Poszukiwania

Rodzice od początku utrzymywali, że nie ma mowy, by ich córka uciekła. Z pewnością musiało się coś stać. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, a sprawę zaginięcia nagłośniono w mediach. W końcu odnaleziono świadka, 10-letni chłopiec widział Angélique w dniu zaginięcia w towarzystwie starszego mężczyzny.

Tragiczny finał

Wczoraj w nocy odnaleziono ciało 13-latki. Zwłoki znajdowały się w lesie oddalonym 10 kilometrów od Lille. Z ustaleń policji wynika, że Angélique przed śmiercią została wykorzystana seksualnie, a później uduszona.

Sprawca

Podejrzanego o zabójstwo mężczyznę już zatrzymano. Okazało się, że jest to 45-letni recydywista. Mężczyzna już wcześniej był karany za gwałty. Sprawca przyznał się do winy podczas aresztowania. Zeznał, że wykorzystał Angélique w swoim domu, a następnie porzucił jej ciało w lesie.

Trudno sobie wyobrazić, jakim trzeba być potworem, by wykorzystać i pozbawić życia niewinne dziecko, które jeszcze nie wie, ile zła czai się na świecie

Może Cię zainteresować