×

Polska dziewczyna pragnie wyglądać jak lalka Barbie. Jej wygląd szokuje niejedna osobę

Wiele dziewczynek w dzieciństwie miało lalkę Barbie i starało się upodobnić do wizerunku ukochanej zabawki. Co jednak stanie się, gdy marzenia stanął się rzeczywistością?

Anella postanowiła upodobnić się do znanej na całym świecie zabawki

Polska architektka, znana jako Anella, zawsze chciała wyglądać pięknie i otwarcie mówi o swoich operacjach plastycznych. Wszystko zaczęło się od poprawienia nosa. Następnie zastanawiała się nad powiększeniem biustu oraz ust, aż w końcu spełniła swoje pragnienie. Dziewczyna przyznaje, że jest nieco „zmodyfikowaną” wersją lalki Barbie, lecz przez lata kultowa zabawka również została zmieniona.

„Trzeba znać umiar”

Anella przyznaje się, że we wszystkim należy znać umiar i tak też robi ze swoim wyglądem. Póki co twierdzi, że zmiany, które przeszła są w porządku i nie pogarszają jej wizerunku, a wręcz przeciwnie – sprawiają, że jest jeszcze piękniejsza. Wiele osób zarzuca dziewczynie, że przeszła operację usunięcia żeber. Jednak Anella tłumaczy:

Piersi i nos były kilkukrotnie poprawiane, żebra są na miejscu.

Dziewczyna jednak nie zarabia na swoim niecodziennym wyglądzie. Z wykształcenia jest architektem inżynierem i zajmuje się budownictwem pasywnym oraz konstrukcjami. Prowadzi też instagram, na którym Anella publikuje zdjęcia z luksusowymi dodatkami, drogimi samochodami i pięknymi kreacjami. Jej pasją jest moda, sport i podróże.

„Nie przejmuje się nieprzychylnymi opiniami”

W Internecie wszyscy są mądrzy bo są anonimowi, są XXX. Jest wiele komentarzy, gdzie później się okazuje, że są to starzy znajomi, którzy są zazdrośni – mówi polska lalka Barbie.

Anella ma dopiero 26 lat, jednak nie chce zawracać sobie głowy hejtem i stara się realizować swoją pasję i marzenia.

A wy co myślicie o jej wyglądzie?

Polecane

Może Cię zainteresować