×

Andrzej Duda ma Covid-19. Prezydent jest już na izolacji

Andrzej Duda ma Covid-19. Test na obecność koronawirusa dał wynik pozytywny. To już drugie zakażenie wiursem SARS-CoV-2 głowy państwa. Szef gabinetu prezydenta, Paweł Szrot, poinformował, że prezydent poddał się już izolacji. Co więcej wiadomo na temat stanu zdrowia Andrzeja Dudy?

Andrzej Duda ma Covid-19

Prezydent Polski Andrzej Duda ma COVID-19. To drugie zakażenie koronawirusem u głowy państwa. Poprzednie wykryto u prezydenta w październiku 2020 roku. Tym razem test na obecność koronawirusa przeprowadzono u Andrzeja Dudy w związku z przypadkami zachorowań w jego otoczeniu. Jak się okazało, wirus po raz kolejny – test dał wynik pozytywny.

Andrzej Duda ma koronawirusa
Instagram

Dodajmy również, że Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Dudą przyjął wcześniej trzy dawki szczepionki przeciw COVID-19, czym oboje pochwalili się w mediach społecznościowych.

Czy w wyniku przyjęcia szczepionek przechodzi zakażenie łagodniej? Z wpisu szefa gabinetu prezydenta, Pawła Szrota, dowiadujemy się, że głowa państwa ma się dobrze.

Prezydent czuje się dobrze, nie ma ciężkich objawów i przebywa pod stałą opieką medyczną – pisze na Twitterze Szrot

Jeśli tylko będziemy mieć więcej informacji na temat przebiegu zakażenia u szefa rzadu z pewnością się nimi z Wami podzielimy. Prezydentowi Andrzejowi Dudzie życzymy natomiast szybkiego powrotu do zdrowia!

Źródła: www.rp.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować