×

Spotyka się z mężczyzną 33 lata starszym od siebie. Tata dziewczyny jest 11 lat młodszy od niego!

Chłopak Amandy Harper jest 33 lata starszy od niej – 25-latka spotyka się z 58-latkiem. Jakby tego było mało, tata dziewczyny jest od niego o 11 lat młodszy!

Poznali się na jednym z portali randkowych. Dzisiaj są szczęśliwą parą. I choć Amanda spotyka się z wieloma negatywnymi komentarzami, jej mężczyźnie, Jayowi, nikt nic nie zarzuca.

Przez to, że zaczęłam spotykać się z Jayem, straciłam przyjaciela. Nie spodobał mu się mój związek, a raczej to, że mój mężczyzna jest ode mnie o 33 lata starszy. Nazwał mnie „koparką złota” i „okropną osobą”. Nie rozumiem, dlaczego tak mnie nazwał biorąc pod uwagę to, że jestem szczęśliwa.

Wiele osób błędnie uważa, że Jay jest ojcem dziewczyny. Jak przyznaje Amanda, zawsze miała pociąg do starszych facetów.

Dziewczyna doskonale wiedziała, że czeka ją ciężka rozmowa z ojcem, który początkowo nie wiedział o jej związku.

Kiedy po raz pierwszy się spotkali, Jay dał mu piwo. Zanim tata zorientował się, że Jay jest moim chłopakiem, zdążyli się polubić. Pod koniec spotkania nawet go uściskał. Stali się dla siebie dobrymi kumplami. Dzisiaj nikt z rodziny nie zwraca uwagi na to, że jest znacznie starszy ode mnie.

Jay zdążył rozwieść się już 3-krotnie. Ma dwóch synów, trzy córki i czterech wnuków. Jego dzieci są jednak w rodzinie Amandy bardzo mile widziane.

Co sądzisz na temat tego typu związków? Czy mają rację bytu? Odpowiedź pozostawiamy Wam.

Może Cię zainteresować

zamknij