×

W ciągu 6 lat poroniła aż 4 razy. Przy kolejnej ciąży lekarz musiał wyznać jej prawdę

Para z Minnesoty marzyła o szczęśliwej i dużej rodzinie. Niestety, los im nie sprzyjał. Za każdym razem, gdy starali się o dziecko, spotykała ich tragedia.

W ciągu zaledwie sześciu lat, Allyson poroniła aż cztery razy. Para jednak nie miała zamiaru się poddawać i nie traciła nadziei.

Opublikowany przez 4 Peas in a Ponto Wtorek, 27 czerwca 2017

Allyson prawie każdego dnia płakała, zastanawiając się, dlaczego ją to spotyka. Zaczęła nawet myśleć, że nie zasługują na dziecko.

Opublikowany przez 4 Peas in a Ponto Wtorek, 20 czerwca 2017

Oszacowano, że ma 30% szans na poczęcie. Za piątym podejściem para zdecydowała się na in vitro. Wszczepiono aż trzy embriony.

Kilka tygodni później USG pokazało nie jedno dziecko, nie bliźnięta, nawet nie trojaczki, ale czwórkę bobasów! Para była wniebowzięta.

Opublikowany przez 4 Peas in a Ponto Środa, 1 lutego 2017

W końcu spełniło się ich największe marzenie. Para została dumnymi rodzicami 4 lipca. Po latach łez i bólu doczekali się czterech zdrowych dziewczynek.

Olivia, Anna, Morgan i Carolyn urodziły się w 32. tygodniu ciąży poprzez cesarskie cięcie. Po kilku tygodniach mogły wreszcie pojechać do domu.

Opublikowany przez 4 Peas in a Ponto Niedziela, 17 września 2017

„To sprawia, że płaczę każdego dnia. Tym razem jednak ze szczęścia. Są całe i zdrowe, nie mogę uwierzyć, że cztery maluchy i wszystkie nasze!” – mówi zachwycona Allyson

Para walczyła do samego końca i ich marzenie się spełniło. Mimo niepowodzeń, nie poddali się ani na moment. Nigdy nie należy tracić nadziei.

Może Cię zainteresować

zamknij