×

Mama opublikowała nagranie, na którym karmi piersią 4-letnią córkę. Nie widzi w tym nic złego

Karmienie piersią to nadal temat, który prowokuje wiele dyskusji. Choć jest to jedna z najbardziej naturalnych rzeczy, wiele kwestii wywołuje kontrowersje.

Allerton to 35-letnia YouTuberka z lojalną widownią śledzącą jej nagrania. Jednak to najnowszy film stał się obiektem dyskusji.

Otóż kobieta pokazała, jak karmi piersią swoją 4-letnią córkę. Internauci natychmiast podzielili się na dwie grupy – osoby zachwycone zachowaniem Allerton i tych, którzy otwarcie ją krytykują.

W filmie kobieta wyjaśnia, że w ten sposób zapewnia córce bliskości. Nie jest to sposób na zapewnienie pokarmu, a jedynie zacieśnianie więzów i stara się to robić tylko przed snem.

Allerton ma 4 dzieci i jak twierdzi, każde z nich długo karmiła piersią. Swojego syna aż do 5-tego roku życia, więc teraz czas na 4-letnią Poppy.

Kobieta uważa, że to najbardziej naturalna rzecz dla matki. Nie zgadza się z komentarzami osób, które twierdzą, że jej dzieci są już na to za duże.

Allerton jest dumna i szczęśliwa. Twierdzi, że dzieci dłużej karmione piersią są bardziej związane z matką i szczęśliwsze. Wiele osób jednak nie popiera jej zachowania i nie zgadza się w wielu kwestiach.

Co wy sądzicie o całej sytuacji? Uważacie, że karmienie 4-latki piersią jest zupełnie normalne?

Polecane

Może Cię zainteresować