×

Od 20 lat nie obcinała włosów ani nie zmieniała fryzury. Długość, jaką osiągnęły jest imponująca!

27-letnia Aliia Nasyrova z Rygi na Łotwie spełnia swoje marzenia z dzieciństwa. Zawsze chciałam mieć długie i lśniące włosy, a jej mama jej w tym pomagała. Dziś może pochwalić się czupryną, która ma prawie 2 metry i 30 centymetrów!

Zaczęła je zapuszczać, gdy skończyła 7 lat. Nigdy ich drastycznie nie podcięła, a jedynie raz w miesiącu pozwala sobie na 'szaleństwo' i podcina końcówki.

Nie można odmówić jej uporu w dążeniu do celu. Choć sama przyznaje, że nie wszystkim podoba się to, jak wygląda.

Są tacy, którzy szczerze zachwycają się moim warkoczem, a inni wręcz wykrzywiają w grymasie twarz, ponieważ nie mogą uwierzyć, że tak wyglądam.

Nie dogodzi się każdemu, ale najważniejsze jest i tak to, żeby 'żywa Roszpunka' czuła się ze sobą dobrze i podobała się mężowi, który jednak nie do końca rozumie pasję ukochanej.

Najdziwniejsza sytuacja jest w łóżku, gdy 2-kilogramowe włosy żony zajmują więcej miejsca niż ona. Jeśli chce się do niej przytulić, zawsze muszę poprosić o to, aby je przesunęła. To dość zabawne.

Aliia myje włosy tylko raz w tygodniu, ponieważ jest to dość czasochłonne. Nie przejmuje się kosmetykami, ponieważ dostaje je od firm. Samo mycie pochłania 20 minut, a znacznie dłużej schodzi na suszeniu.

Rzadko kiedy mam rozpuszczone włosy, ponieważ już dawno przerosły mój wzrost, a nie chcę, aby się niszczyły, dlatego mam je związane w warkocz i koczek.

27-latka niedawno założyła profil na Instagramie, aby móc dzielić się zdjęciami ze swoimi fanami, których z dnia na dzień jest coraz więcej.

Czy takie włosy są warte tak dużego poświęcenia? Jakie macie zdanie w tym temacie?

Polecane

Może Cię zainteresować