×

Kolejna była partnerka pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka. Byli razem przez 2 lata

Odkąd informacja o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka ujrzała światło dzienne, publicznie pożegnały go gwiazdy, przyjaciele, współpracownicy, prezenterzy, muzycy, a podczas jesiennych prezentacji ramówkowych, także dyrektorzy największych stacji Telewizyjnych. Wśród wszystkich tych osób znalazła się również polska aktorka i piosenkarka, która była związana z producentem filmowym. Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka w wyjątkowo wzruszających słowach.

Aktorka i milioner byli parą. Mimo rozstania wciąż pozostawali przyjaciółmi

Alicja Bachleda-Curuś była związana z Piotrem Woźniakiem-Starakiem w latach 2003-2005. Para rozstała się próbując spełnić swój amerykański sen, a w tym przypadku nie było jej po drodze. Pomimo rozstania z producentem filmowym aktora wciąż miała z nim dobry kontakt – oboje utrzymywali ze sobą czysto przyjacielskie relacje. We wrześniu 2014 roku Alicja i Piotr spotkali się na festiwalu filmowym w Gdyni. Pojawiły się wówczas plotki, że para do siebie wróciła. Co więcej, producent filmowy miał odwiedzić aktorkę w Los Angeles i spędzić z nią majowy weekend na Mazurach.

Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka

Teraz, kiedy 39-letni milioner zmarł, Bachleda-Curuś pożegnała swojego byłego partnera pięknym i wzruszającym cytatem. Jej poruszający wpis dopełniło czaro-białe zdjęcie Piotra z czasów, gdy byli jeszcze razem.

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko. Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Cyt: A. Einstein– czytamy we wpisie aktorki

Reakcje internautów

Wpis Alicji Bachledy-Curuś bardzo szybko zalała fala komentarzy i aprobaty ze strony internautów. Wielu z nich poparło słowa aktorki jednocześnie podkreślając, że „pokazała klasę”.

Piękny cytat

Wymowne słowa, klasa…

Pokazałaś wielką klasę, brawo

I tak żył… jakby cudem było wszystko. Wartościowy, dobry, zdolny człowiek. Ogromne wyrazy współczucia dla najbliższych i przyjaciół – pisali w komentarzach

Ona też pożegnała Piotra

Natalia Klimas, była partnerka Piotra Woźniaka-Staraka, która była związana z nim tuż przed poznaniem Agnieszki Woźniak-Starak, również pożegnała zmarłego 39-latka w publicznym poście.

Nad mazurską krainę szczęścia nadciągnęły chmury. Trzymam moją córeczkę przy sercu i nie wypuszczam z ramion – pisała kobieta

Natalia zagrała prezenterkę telewizyjną w filmie „Bogowie”, który produkował Woźniak-Starak. Początkowo jej rolę miała odegrać Alicja Bachleda-Curuś.

Może Cię zainteresować