×

Aktorka dzieli się prywatnym zdjeciami, w którym pokazuje jak wygląda walka z rakiem

Walka z rakiem to niełatwa bitwa. Bez względu na to, jak dobre są szanse pacjenta, droga do wyzdrowienia jest trudna, a on lub ona potrzebuje wsparcia po drodze. Rak nie dyskryminuje mężczyzn lub kobiet, czy celebrytów i nie-celebrytów.

U aktorki Shannen Doherty zdiagnozowano raka piersi, nowotwór ujawnił się na początku roku. Choroba rozprzestrzeniła się również do węzłów chłonnych i Shannen musiała poddać się chemioterapii i radioterapii w celu leczenia.

Shannen nie milczała o swojej walce i chce by było jasne, że rak ma wiele twarzy, a nie wszystkie są ładne. Jako część świata i społeczeństwa, w którym oczekuje się, że standardy urody są przestrzegane, Shannen nie chce dać mylnego wrażania jak walka z rakiem naprawdę wygląda.

W tym celu opublikowała swoje prywatne zdjęcia na jednym z portali społecznościowych, by podzielić się swoimi przeżyciami i wesprzeć innych, którzy zmagają się z chorobą.

Aktorka nie obawiała się ujawnić zdjęć, jak wygląda chora osoba

rak-2

Jej zdjęcia ukazują chwile z rożnych etapów choroby

rak-4

Na niektórych zdjęciach Shannen uśmiecha się, na innych możemy zobaczyć jej ból

rak-3

Jej zdjęcia również pokazują jak wygląda chemioterapia

rak-5

Kobieta chce w ten sposób wesprzeć innych chorych i pokazać światu jak wygląda walka z chorobą. Jednocześnie otrzymuje ogromne wsparcie od rodziny i fanów

rak-1

 

Polecane

Może Cię zainteresować